Tak jest świat urządzony, że po nocy przychodzi dzień, po burzy powraca spokój, a po pracy każdemu należy się zasłużony odpoczynek.
Rok szkolny 2025/2026, czas wspólnej zabawy przedszkolnej, pracy nauczycieli i rodziców właśnie dobiegł końca, więc teraz pora na wytchnienie.
Z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji składamy wszystkim Szanownym Rodzicom i Drogim Dzieciom serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę i szczere życzenia udanego wypoczynku.
Życzymy dobrego zdrowia i niczym nie zmąconej radości, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód.
Dyrektor, nauczyciele i pracownicy przedszkola
SPOTKANIA INTEGRACYJNE 'WITAJ NOWY PRZEDSZKOLAKU’
W dniach 24-28 sierpnia 2026 r. organizujemy spotkania w ramach programu „Witaj nowy przedszkolaku” przygotowane dla dzieci 3-letnich, które pierwszy raz przyjdą do przedszkola we wrześniu 2026; zapraszamy dzieci wraz z rodzicami; dzieci przynoszą kapcie na zmianę; spotkania poprowadzi nauczycielka przedszkola
