wrzesień 2018

Posted on

Życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł wiele nowych przygód, zabaw z Kubusiem Puchatkiem, radości, przedszkolnych przyjaźni i uśmiechów od ucha do ucha!

  • Zapraszamy na ZEBRANIE Z RODZICAMI dnia 6 września (czwartek) o godz. 17.00. Ze względu na spotkanie zarówno z dyrektorem, jaki i nauczycielami i lektorkami bardzo proszę, aby pozostawić dzieci w domu,
  • Dnia 13 września (czwartek) osiedlowy klub tańca sportowego z Przymorza przedstawi pokaz dla dzieci,
  • Dnia 14 września (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł zajęć: „Jak piją rośliny”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata, dowiedzą się z czego zbudowana jest woda, jak i kiedy woda płynie do góry, dowiedzą się co to jest 'napięcie powierzchniowe’.  Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach,
  • W dniach 17-28 września (dwa tygodnie) będzie się Przedszkolny Maraton Warzywny, który zakończy się Olimpiadą Warzywną w dniu 28 września (piątek),
  • Dnia 18 września (wtorek) fotograf z firmy PRO-ART będzie wykonywał dzieciom zdjęcia do sesji jesiennej. Późniejszy zakup zdjęć nie będzie obowiązkowy,
  • Dnia 20 września (czwartek) w naszym przedszkolu wszystkie dzieci obchodzić będą swoje święto Dzień Przedszkolaka. Zapowiada się doskonała zabawa!!!
  • Dnia 21 września (piątek) Teatr „Koperek i Kminek zaprasza wszystkie dzieci na swoje przedstawienie z piosenkami,
  • Dnia 27 września (czwartek) odwiedzą nasze przedszkole prawdziwe owce z Zagrody Powroty na Kaszubach,
  • W dniach 28-30 września (piątek-sobota-niedziela) organizujemy kolejny wyjazd integracyjny dla rodzin  do Leśnej Huty pod hasłem GRZYBOBRANIE. Informacje i zapisy na tablicy ogłoszeń w przedszkolu – liczba miejsc ograniczona,
  • Dnia