styczeń 2019

Posted on
 • Dnia 11 stycznia (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł zajęć: „tajemniczy gaz: dwutlenek węgla”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci poznają ciekawostki o temperaturze: temperatura topnienia, temperatury na Marsie, zobaczą jak metale piszczą z zimna.  Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach,
 • Dnia 16 stycznia (środa) godz. 14.30 dzieci z gr. I i IV wraz z wychowawczyniami, serdecznie zapraszają BABCIE I DZIADKÓW na uroczystość z okazji Ich święta. W programie: przedstawienie bożonarodzeniowe i spotkanie przy kawie.
  Film z uroczystości znajduje się tutaj:  https://youtu.be/tTn6069P_Vk 
 • Dnia 17 stycznia (czwartek) godz. 14.30 dzieci z gr. II i III wraz z wychowawczyniami, serdecznie zapraszają BABCIE I DZIADKÓW na uroczystość z okazji Ich święta. W programie: przedstawienie bożonarodzeniowe i spotkanie przy kawie.
  Film z uroczystości znajduje się tutaj: https://youtu.be/ZPEcBKpID-A
 • Dnia 18 stycznia (piątek) dzieci wysłuchają KONCERTU MUZYCZNEGO pt. „Śmieje się i tańczy cały świat” prowadzonego przez panią Barbarę Żurowską-Sutt. Proszę, aby dzieci były ubrane odświętnie. W związku z ogłoszeniem żałoby na terenie Miasta Gdańska, koncert jest odwołany
 • Dnia 21 stycznia (poniedziałek) dzieci z gr. I i III organizują Dzień Kubusia Puchatka
 • Dnia 25 stycznia (piątek) odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY prowadzony przez Studia Tańca i Animacji Just Dance. Każdy przedszkolak przychodzi w stroju karnawałowym, przed balem (od 8.30) będą wykonywane zdjęcia. Firma z Brzeźna umożliwi wypożyczenie stroju na terenie przedszkola – należy zapisać się na przygotowana listę i odebrać strój dzień wcześniej – 24 stycznia.
 • W dniach 28.01-1.02 organizujemy w naszym przedszkolu BIAŁY TYDZIEŃ w ramach przedszkolnego programu „Świat kolorem malowany”. Zapewniamy wiele zabawy od poniedziałku do czwartku, a w piątek – 1 lutego będzie BIAŁY DZIEŃ. Prosimy, aby dzieci miały na sobie ubrania w kolorze białym.
 • Dnia 31 stycznia (czwartek) dzieci z gr. III „Tygryski” idą z wizytą do Szkoły Podstawowej Nr 89 by poznać szkołę
 • Dnia