wrzesień 2019

Posted on

Życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł wiele nowych przygód,
zabaw z Kubusiem Puchatkiem,
radości, przedszkolnych przyjaźni i uśmiechów od ucha do ucha!
Szczególnie ciepło witamy wszystkie 'maluszki’ i liczymy, że będą się z nami dobrze czuły 🙂 

  • Nowy rok szkolny rozpoczynamy 2 września (poniedziałek),
  • Dnia 6 września (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł zajęć: „z czego zbudowany jest świat”. Dzieci dowiedzą się z czego zbudowana jest woda, zobaczą napięcie powierzchniowe i wypróbują przydatne lejki.  Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach,
  • Dnia 9 września (poniedziałek) o godz. 17.00 zapraszamy na ZEBRANIE Z RODZICAMI. Ze względu na spotkanie zarówno z dyrektorem, jak i nauczycielami i lektorkami bardzo proszę, aby pozostawić dzieci w domu,
  • Dnia 13 września (piątek) Teatr QUFER przedstawi widowisko pt. „Baśnie tysiąca i jednej nocy”
  • W dniach 13,14,15 września (piątek-sobota-niedziela) organizujemy kolejny wyjazd integracyjny dla rodzin  do Leśnej Huty pod hasłem GRZYBOBRANIE. Informacje i zapisy na tablicy ogłoszeń w przedszkolu – liczba miejsc ograniczona,
  • Dnia 19 września (czwartek) świętujemy w przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka,
  • W dniach 19 i 20 września firma fotograficzna 'zabytkowi.com’ będzie wykonywać dzieciom zdjęcia w czasie zabawy. Sesja fotograficzna będzie w/g harmonogramu: dnia 19 września (czwartek) gr. III i IV, a dnia 20 września (piątek) gr. I i II. Zdjęcia będzie można potem zakupić,
  • Dnia 26 września (czwartek) w grupie IV odbędzie się PASOWANIE NA STARSZAKA,