luty 2020

Posted on
  • Dnia 6 lutego (czwartek) w grupie III i grupie IV odbędą się warsztaty na temat higieny jamy ustnej, które poprowadzi higienistka stomatologiczna
  • Dnia 7 lutego (piątek) w gr. II, III i IV odbędą się zajęcia z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł spotkania: nasze różnice w budowie.  Dzieci dowiedzą się co to jest tlenek i dwutlenek węgla czyli co wydycha człowiek a co produkuje ogień oraz różnicę między wodą a wodą utlenioną.
  • Dnia 14 lutego (piątek) będziemy w przedszkolu obchodzić CZERWONY DZIEŃ w ramach przedszkolnego programu „Świat kolorem malowany”. Na ten dzień przewidujemy czerwona dekorację przedszkola, walentynkowe zabawy a kuchnia będzie serwować posiłki z produktów o czerwonym kolorze. Prosimy, aby dzieci miały na sobie ubrania czerwonego koloru.
  • Dnia 20 lutego (czwartek) nasze przedszkole będzie świętowało Światowy Dzień Kota. Jeśli dziecko ma w domu maskotkę kota, to proszę, aby tego dnia przyniósł ją do przedszkola i pochwalił się podczas 'kociej mody’. W związku ze Światowym Dniem Kota nasze przedszkole będzie też zbierało produkty dla kotów ze schroniska.
  • Dnia 21 lutego (piątek) odbędzie się KONCERT MUZYCZNY pt. „Marsz karnawałowych nutek”. Artyści muzycy zagrają karnawałowe rytmy z całego świata. Proszę, aby na koncert dzieci były ubrane na galowo.
  • Dnia 24 lutego (poniedziałek) dzieci jadą autokarem do TEATRU NA PLAŻY w Sopocie na przedstawienie pt. „Baśń o Bolku i Lolku: Królowa Zima” Sopockiego Teatru Muzycznego Baabus Musicalis. Reżyserem spektaklu jest pani Jagoda Jagson, a aktorami są dzieci od 3 roku życia.