czerwiec 2022

Posted on
 • Dnia 1 czerwca (środa) odbędzie się Dzień Szczęścia i Przyjaciół. Dzieci będą poszukiwały swoich przyjaciół i zostawiały im liściki, a na drugie śniadanie dzieci otrzymają lody.
 • Dniach 2 czerwca (czwartek) odbędzie się Dzień na opak – wszystko będzie na opak i nie do przewidzenia
 • Dnia 3 czerwca (piątek) czeka nas wyjątkowa zabawa – zabawa bez zabawek. Tego dnia zabawki w pozostają na półkach, a dzieci wymyślą sobie zabawę kartonami, plastikowymi pudełkami i papierami. Liczymy na pomysłowość dzieci i nauczycielek, a zabawa będzie wspaniała.
 • Dnia 7 czerwca (wtorek) jedziemy na całodzienną wycieczkę do zagrody edukacyjnej ‘Sołtysówka’ w Łapalicach. Dzieci zapoznają się ze zwierzętami w zagrodzie i będą je karmić, będzie też przejażdżka wozem drabiniastym. W czasie wycieczki dzieci zjedzą posiłki w formie suchego prowiantu przywiezione z przedszkola. Ważne: śniadanie dla wszystkich będzie o godz. 7.30, wyjazd o godz. 8.10, powrót ok godz. 15.30-16.00. Prosimy, aby: dzieci miały nakrycie głowy, nie zabierały plecaczków, były ubrane ‘na cebulkę’, w razie potrzeby miały kurtki na deszcz i odpowiednie obuwie. Prosimy zgłaszać nauczycielce dzieci z problemami lokomocyjnymi.
 • Dnia 10 czerwca (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł spotkania: „Jak to jest z naszym mózgiem”.  Dzieci dowiedzą się jak widzi owad, zbadają dziwny pływak w butelce, zobaczą wakacyjny wulkan, sprawdzą czy oczy oszukują. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu informacjami z warsztatów.
 • Dnia 10 czerwca (piątek) dzieci obejrzą próbę generalną do musicalu „Na morza dnie” w wykonaniu naszych przedszkolaków pod kierunkiem pani Pauliny Majewskiej.
 • Dnia 13 czerwca (poniedziałek) odbędzie się turniej „MAŁE  JUDO” dla dzieci, które uczęszczały na zajęcia judo w naszym przedszkolu, pod okiem trenera Andrzeja Rybaka.
 • Dnia 14 czerwca (wtorek) o godz. 15.00 zapraszamy rodziców dzieci 7-letnich na uroczyste zakończenie klasy '0′ i pożegnanie przedszkola. W programie: występ absolwentów, wręczenie upominków, pożegnania, nominacje … oraz piknik przy kawie.
 • Dnia 15 czerwca (środa) w gronie koleżanek i kolegów oraz nauczycieli pożegnamy dzieci 6-letnie, które odchodzą z przedszkola do zerówki szkolnej. PROSIMY, aby te dzieci były ubrane na galowo.
 • W dniach 20-24 czerwca odbędą się spotkania integracyjne dla 3-latków, które we wrześniu po raz pierwszy przyjdą do przedszkola. Więcej w zakładce 'rekrutacja do przedszkola’.
 • Dnia 20 czerwca (poniedziałek) o godz. 15.00 zapraszamy rodziców, których dzieci uczęszczają na musicalowe zajęcia dodatkowe, na przedstawienie pt. „Na morza dnie”. Autorem i reżyserem musicalu jest pani Anna Krasoń i pani Paulina Majewska z Akademii Tańca i Animacji „Just Dance”.
 • Dnia 23 czerwca (czwartek) o godz. 16.00 zapraszamy rodziców, których dzieci uczęszczają na lekcje gry na pianinie na otwartą audycję muzyczną, którą poprowadzi pani Małgorzata Lipka.
 • Dnia 24 czerwca (piątek) odbędzie się quiz  szachowy. W zabawie wezmą udział dzieci, które uczęszczały na zajęcia gry w szachy  w naszym przedszkolu. Każdy szachista będzie miał okazję indywidualnego sprawdzenia się, a sędziować będzie instruktorka szachów – pani Anna Mrozińska.
 • .
 • .