Grudzień 2022

Posted on
  • Dnia 6 grudnia (wtorek)  dzieci będą oczekiwać wizyty Mikołaja
  • Dnia 8 15 grudnia (czwartek)  Teatr „Koperek i Kminek” wystąpi z przedstawieniem „Koperek i Kminek w Betlejem”
  • Dnia 8 grudnia (czwartek) zapraszamy dzieci i rodziców z grupy II na warsztaty świąteczne; początek warsztatów o godz. 15.00
  • Dnia 9 grudnia (piątek) odbędzie się KONCERT MUZYCZNY, który poprowadzi pani Barbara Żurowska-Sutt; tytuł koncertu „Mikołajkowe marzenia”. Proszę, aby dzieci były elegancko ubrane.
  • Dnia 16 grudnia (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”; tytuł spotkania: „kwasy i zasady”; dzieci dowiedzą się co kwasy i zasady robią w przyrodzie oraz jaki czynnik pH jest w czerwonej kapuście; zobaczą jakie są reakcje rozkładu z wykorzystaniem domowej spiżarni i  sprawdzą co potrafią drożdże. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
  • Dnia 20 grudnia (wtorek) o godz. 14.30 dzieci i nauczycielki z grupy II i IV zapraszają swoich rodziców na przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia; po występie odbędzie się spotkanie przy kawie w salach. WAŻNE: z uwagi na małą przestrzeń na holu, prosimy, aby na występ przyszli tylko rodzice (zalecamy maseczki); dziadkowie obejrzą przedstawienie podczas obchodów Dnia Babci i Dziadka w dniu 12 stycznia 2023r.
  • Dnia 21 grudnia (środa) o godz. 15.00 dzieci i nauczycielki z grupy I i III zapraszają swoich rodziców na przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia; po występie odbędzie się spotkanie przy kawie w salach. WAŻNE: z uwagi na małą przestrzeń na holu, prosimy, aby na występ przyszli tylko rodzice (zalecamy maseczki); dziadkowie obejrzą przedstawienie podczas obchodów Dnia Babci i Dziadka w dniu 11 stycznia 2023r.
  • .
  • .