luty 2017

Posted on
  • Dnia 1 lutego (środa) zapraszamy dzieci na BAL KARNAWAŁOWY pt. Bałwanek zaprasza”. Dzieci będą się bawić razem z Teatrem Conieco. Obowiązują przebrania karnawałowe, sesja zdjęciowa w strojach już od 8.20. Jest możliwość wypożyczenia stroju na terenie przedszkola – informacje na tablicy ogłoszeń
  • Dnia 3 lutego (piątek) dzieci wysłuchają KONCERTU MUZYCZNEGO pt. „Vivat, vivat karnawał” prowadzonego przez panią Barbarę Żurowską-Sutt. Pojawi się klarnet i saksofon, należące do tej samej rodziny muzycznych instrumentów dętych drewnianych. Instrumenty poszaleją w muzyce karnawałowej, a piosenki będą m.in. z filmów, musicali. Nie zabraknie gorących rytmów. Proszę, aby dzieci były ubrane na galowo
  • Dnia 7 lutego (wtorek) odbędą się konsultacje z pracownikiem poradni psychologiczno-pedagogicznej w godz. 14.30-16.30
  • W dniach 6-10 lutego będzie w naszym przedszkolu TYDZIEŃ O ZDROWIU. Dzieci dowiedzą się jak dbać o zdrowie i jak udzielać pierwszej pomocy i będą wiedzieć co należy powiedzieć dzwoniąc na telefon ratunkowy 112
  • Dnia 10 lutego (piątek) dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
  • ZAPRASZAMY  RODZICÓW  NA  WALENTYNKI – dobra zabawa walentynkowa w gronie rodziny jakim jest przedszkole i rodzice. Gr. I „Kangurki”: 15 lutego (środa) godz. 9.00;   Gr. II „Króliczki”: 14 lutego (wtorek) godz. 9.30;   Gr. III „Tygryski”: 14 lutego (wtorek) godz. 9.00 i 17 lutego (piątek) godz. 13.00 (język angielski);   Gr. IV „ Sowy „ : 14 lutego (wtorek) godz. 9.00.
  • Dnia 24 lutego (piątek) dzieci jadą na wycieczkę do Multikina na PRZEDSTAWIENIE „JAŚ I MAŁGOSIA”. WAŻNE: śniadanie o zwykłej porze, wyjazd ok. 9.30. Prosimy o ubranie stosowne do teatru.
  • Dnia 2 marca (czwartek) zapraszamy dzieci na TEATRZYK pt. Niedźwiadek Łakomczuszek” w wykonaniu Teatru Narwal.