marzec 2017

Posted on
  • Dnia 2 marca (czwartek) zapraszamy dzieci na TEATRZYK pt. Niedźwiadek Łakomczuszek” w wykonaniu Teatru Narwal.
  • Dnia 3 marca (piątek) dzieci wysłuchają KONCERTU MUZYCZNEGO pt. „Filharmonia na raty” prowadzonego przez panią Barbarę Żurowską-Sutt. Pojawi się obój i rożek angielski i saksofon, które zagrają w towarzystwie akordeonu.
  • Dnia 7 marca (wtorek) odbędą się konsultacje z pracownikiem poradni psychologiczno-pedagogicznej w godz. 14.30-16.30 – zapisy na tablicy ogłoszeń w przedszkolu
  • Dniach 7 marca odbędą się zajęcia dydaktyczne pt. „Wiosenny Kurnik”. przedszkole odwiedzą prawdziwe ptaki z gospodarstwa agroturystycznego: kury, kogut, kaczki, gęś, indyk i pisklęta
  • Dnia 10 marca (piątek) dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
  • Dnia 17 marca  obchodzimy Dzień Świętego Patryka (święto angielskie). Z okazji tego święta nasze lektorki przygotowały dla dzieci szereg atrakcji, które zakończą się tradycyjnym poszukiwaniem złotych monet. Prosimy, aby dzieci miały na sobie ubrania w kolorze zielonym.
  • Dnia 21 marca (wtorek) dzieci obejrzą teatrzyk pt. „O pchle co manier nie miała” w wykonaniu Teatru „TAK”. Teatrzyk będzie dwujęzyczny, dzieci nazywać po angielsku m.in. pory roku i przeciwności