październik

Posted on
  • Hurra, projekt nr 1 na ogródki sensoryczne na placu zabaw WYGRAŁ. Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na ten projekt, a podwójnie tym, którzy namówili znajomych.
  • Dnia 6 października (piątek) dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
  • Dnia 12 października (czwartek) dzieci wysłuchają KONCERTU MUZYCZNEGO prowadzonego przez panią Barbarę Żurowską-Sutt. Pani Basia i zespół muzyków wprowadzą dzieci w świat muzyki poważnej spotkań z Bajnutkiem
  • W dniach 16 – 20 października organizujemy TYDZIEŃ ZABAW Z KUBUSIEM PUCHATKIEM. Będą rysowanki i wyklejanki, wystawa gadżetów z Kubusiem Puchatkiem oraz kubusiowo-puchatkowa moda dziecięca. W piątek (20 października) nasz kochany MIŚ obchodzi swoje urodziny i z tej okazji będzie zabawa i wielki tort.
  • Dnia 26 października (czwartek) zapraszamy dzieci na TEATRZYK pt. „Nie-wychowany Czerwony Kapturek” w wykonaniu Teatru Arlekin z Białegostoku.
  • Dnia 31 października (wtorek) dzieci z gr. III bedą uczestniczyć w zajęciach pt. „Zwierzęta gdańskich lasów i jezior”