wrzesień 2017

Posted on

Witamy wszystkie dzieci po wakacjach 🙂.

Nowy rok w przedszkolu rozpoczynamy 1 września (piątek)

  • Zapraszamy na ZEBRANIE Z RODZICAMI dnia 7 września (czwartek) o godz. 17.00. Ze względu na spotkanie zarówno z dyrektorem, jaki i nauczycielami i lektorkami bardzo proszę, aby pozostawić dzieci w domu
  • Dnia 8 września (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach,
  • Dnia 15 września (piątek) dzieci będą miały wykonywane zdjęcia do jesiennej sesji z szalikiem
  • Dnia 20 września (środa) dzieci z gr. IV jadą na wycieczkę do Teatru Miniatura na przedstawienie i zwiedzanie kulis.
  • Dnia 21 września (czwartek) Teatr 'CONIECO’ z Białegostoku zaprasza na przedstawienie pt. „Znów na zamku w Bajaderze”,
  • Dnia 22 września (piątek) odwiedzą nasze przedszkole zwierzęta z FARMY ALENY: owieczka, koziołek, prosiaczek i dwa pieski,
  • W dniach 22-24 września jest możliwość wyjazdu rodzinnego do Wygonina pod hasłem GRZYBOBRABIE. Informacje i zapisy na tablicy ogłoszeń w przedszkolu – kolejność miejsc ograniczona
  • Dnia 25 września (poniedziałek) w naszym przedszkolu wszystkie dzieci obchodzić będą swoje święto Dzień Przedszkolaka. Dzieci wezmą udział we wspaniałej zabawie, przy rytmach energetycznej muzyki, tańcach o charakterze Zumba Kids oraz licznych konkurencjach. Zapowiada się doskonała zabawa!!!
  • W dniach 25-29 września organizujemy w przedszkolu BRĄZOWY TYDZIEŃ, a dnia 29 września (piątek) prosimy, aby dzieci miały na sobie ubrania w kolorze brązowym.

Zachęcamy do głosowania w budżecie obywatelskim:

  • W tym roku to nasz projekt: projekt na ogródki sensoryczne na placu zabaw w przedszkolach nr 48, 60 i 64. Zależy nam na każdym głosie. Głosowanie zajmie kilka minut: www.gdansk.pl – budżet obywatelski: przyznaj 5 punktów na PROJEKT NR 1 w dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia.