lipiec/sierpień

Posted on
  • Wszystkim dzieciom i rodzicom dziękujemy za wspólnie spędzony rok szkolny 🙂 . Życzymy słonecznych, pogodnych, bezpiecznych i roześmianych wakacji 2017. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i “ładujcie akumulatory”, byście po wakacjach szczęśliwi,  wypoczęci i pełni energii wrócili do naszego przedszkola.
  • Do zobaczenia 🙂
  • DYŻUR WAKACYJNY: Przedszkole pełni dyżur wakacyjny od 14 do 31 sierpnia 2017. Zapraszamy dzieci, których rodzice podpisali wcześniej umowę wakacyjną. W okresie dyżuru przedszkole czynne jest od 6.00 do 17.00. Płatności za pobyt i żywienie należy dokonać na wskazane konta w pierwszym dniu pobytu. Obowiązkowo dzieci przynoszą kapcie i ręcznik.
  • SPOTKANIA   INTEGRACYJNE: w dniach  21-25  sierpnia 2017 r. organizujemy spotkania w ramach programu„Witaj   nowy   przedszkolaku” przygotowane dla dzieci 3-letnich, które pierwszy raz przyjdą do przedszkola we wrześniu 2017 : w dniach 21 – 24 sierpnia (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek) w godz. 16.30 – 17.00  zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Dzieci przynoszą kapcie na zmianę. Spotkania poprowadzi nauczycielka przedszkola,
  • ZEBRANIE INFORMACYJNE Z RODZICAMI DZIECI, KTÓRE PIERWSZY RAZ PRZYCHODZĄ DO PRZEDSZKOLA : dnia 25 sierpnia (piątek) o godz. 16.00 zapraszamy tylko rodziców dzieci 3 i 4-letnich na spotkanie informacyjne z   dyrektorem Przedszkola Nr 64 “Kubuś Puchatek”.