czerwiec 2017

Posted on
  • Dnia 1 czerwca (czwartek) TYDZIEŃ MALUCHA-DZIEŃ WODY. Będzie to dzień wodnych doświadczeń. W zależności od pogody dzieci będą miały różne ćwiczenia związane z wodą. Bardzo prosimy o przygotowanie ubrania dla dzieci: kalosze i płaszczyk przeciwdeszczowy – nawet gdyby była ładna pogoda. Dzieci mogą przynieść do przedszkola pistolety na wodę i inne ‘sikawki’ (koniecznie podpisane) – o korzystaniu z nich będzie decydowała nauczycielka w zależności od pogody
  • Dnia 2 czerwca (piątek) TYDZIEŃ MALUCHA-PANCAKE  DAY  RACE. W przedszkolu będziemy obchodzić tradycyjne angielskie święto. Rozegramy zawody z naleśnikiem, a na obiad dzieci same skomponują sobie naleśniki z przygotowanych przez kuchnię składników i same je udekorują.
  • Dnia 2 czerwca (piątek) Pani Basia Żurowska-Sutt poprowadzi ostatni w tym roku szkolnym koncert muzyczny pt. „Żegnamy się na wesoło”. Dzieci przypomną sobie muzyków i artystów, którzy odwiedzili nas w tym roku, słynne melodie i piosenki.
  • Dnia 5 czerwca (poniedziałek) dzieci z grupy TYGRYSKI wezmą udział w zawodach sportowych na terenie Zespołu Szkół Sportowych na Żabiance
  • Dnia 6 czerwca (wtorek) z okazji Dnia Dziecka pan Grzegorz- tata Nadii- zorganizuje dla dzieci pokaz wozów policyjnych i strażackich. Każde dziecko będzie mogło wsiąść do policyjnego wozu bojowego i do radiowozu, spotka się z policjantem i będzie mogło mu zadać wiele pytań           
  • Dnia 9 czerwca (piątek) dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
  • Dnia 19 czerwca (poniedziałek) TURNIEJ „MALE  JUDO”  dla dzieci, które uczęszczały na zajęcia judo w naszym przedszkolu. Pod okiem trenera Andrzeja Rybaka rozegrają zawody.
  • Dnia 22 czerwca (czwartek) UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU godz. 14.00 zapraszamy  rodziców  i dzieci z najstarszej grupy IV, które kończą przedszkole na uroczystość zakończenia roku i pożegnania przedszkola.W programie: polonez w wykonaniu 7-letnich absolwentów, ostatnie występy dzieci, wręczenie upominków dla odchodzących, pożegnania, nominacje … oraz spotkanie przy kawie.