maj 2017

Posted on
  • TRWA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA: informacje w zakładce 'nabór do przedszkola”
  • Przedszkole bierze udział w akcji ’ROWEROWY MAJ’ – zachęcamy dzieci do aktywności na rowerkach, hulajnogach, rolkach, deskorolkach czy z rodzicem w siodełku rowerowym – dzieci będą zbierać naklejki w dzienniczku rowerowym za przejechanie minimum 200 m.
  • Dnia 9 maja (wtorek) odbędą się konsultacje z pracownikiem poradni psychologiczno-pedagogicznej w godz. 14.30-16.30 – zapisy na tablicy ogłoszeń w przedszkolu
  • Dnia 12 maja (piątek) zapraszamy dzieci na TEATRZYK w wykonaniu Teatru „Koperek i Kminek”
  • Dnia 19 maja (piątek) dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
  • Zapraszamy rodziców na uroczystości DNIA RODZICA:    dnia 22 maja (poniedziałek) będzie występ dla rodziców z gr. IV o godz. 14.00, a z gr. II o godz. 14.45.   Dnia 26 maja (piątek) będzie występ dla rodziców z gr. I o godz. 14.00, a z gr. III o godz. 14.45
  • TYDZIEŃ MALUCHA: 29 maja-2 czerwca: poniedziałek (29 maja):  dzień sportów walki,  wtorek (30 maja): jedziemy na całodniową wycieczkę do Wioski Indiańskiej w Runowie. Śniadanie o godz. 7.30, wyjazd o 8.15. Powrót ok. 15.30-16.00,  środa (31 maja):  dzień bez zabawek. Więcej informacji na plakatach w przedszkolu