kwiecień 2018

Posted on
 •  W dniach 23-27 kwietnia organizujemy TYDZIEŃ PIERWSZEJ POMOCY
 • Dnia 20 kwietnia (piątek) dzieci z gr. IV jadą na wycieczkę, by uczestniczyć w Programie Edukacji Morskiej w Muzeum Morskim w Gdańsku
 • Dnia 19 kwietnia (czwartek) dzieci obejrzą TEATRZYK pt. „Czarek w świecie bajek”  w wykonaniu aktorów teatru „Obieżyświat”
 • Dnia 17 kwietnia (wtorek) dzieci z gr. IV wychodzą do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej na lekcję biblioteczną.
 • Dnia 16 kwietnia (poniedziałek) będą wykonywane zdjęcia do TABLO dla dzieci odchodzących do klasy I, obecność obowiązkowa
 • Dnia 13 kwietnia (piątek) na terenie Szkoły Podstawowej Nr 89 odbędą się zawody sportowe pt. „Tęczowy Mundial”. Organizatorami jest nasze przedszkole i SP89. Naszą placówkę będzie reprezentować 8 dzieci z najstarszej grupy. Proszę trzymać za nas kciuki.
 • Dnia 12 kwietnia (czwartek) dzieci wysłuchają KONCERTU MUZYCZNEGO pt. „Magiczna szafa muzyczna” prowadzonego przez panią Barbarę Żurowską-Sutt. dzieci wysłuchają najpierw muzykę, a potem będą razem wybierać odpowiednie do tych utworów kostiumy – czasem bardzo śmieszne. W szafie będzie też instrument, którego części się schowały.
 • Dnia 11 kwietnia (środa) dzieci z gr. III będą uczestniczyć w zajęciach Gdańskiej Akademii Przedszkolaka pt. „Opowieści z Grodu nad Motławą”,  promujących Miasto Gdańsk,
 • Dnia 10 kwietnia (wtorek) dzieci z gr. III będą uczestniczyć w zajęciach Gdańskiej Akademii Przedszkolaka pt. „Dzielnice Gdańska”,  promujących Miasto Gdańsk,
 • Dnia 6 kwietnia (piątek) dzieci kolejny raz będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
 • Dnia
 • Dnia