marzec 2019

Posted on
 • od dnia 4 marca trwa nabór nowych dzieci do przedszkola. Więcej informacji w zakładce 'nabór do przedszkola’
 • W dniach 4-6 marca (poniedziałek-środa) dzieci z gr. III i IV będą uczestniczyć w REKOLEKCJACH WIELKOPOSTNYCH w kościele p.w. Chrystusa Odkupiciela,
 • Dnia 4 marca (poniedziałek) odbędą się WARSZTATY BĘBNIARSKIE – dzieci będą wygrywać znane melodie na różnej wielkości bębnach
 • Dnia 6 marca (środa) o godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie rodziców, którzy chcieliby uczestniczyć w cyklu 'RODZICE-DZIECIOM’ . Finałem będzie teatrzyk dla dzieci, w którym aktorami będą rodzice.Podczas popołudniowych spotkań rodzice przygotują się do przedstawienia: wybiorą scenariusz, rozdzielą i przygotują role i przygotują scenografię . Reżyserem przedstawienia będzie pani Marta. Częstotliwość popołudniowo-wieczornych spotkań jest do uzgodnienia. Zachęcamy rodziców do udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu. Gwarantujemy dużo wrażeń,
 • Dnia 14 marca (czwartek) dzieci z rocznika 2012 będą badane w Ośrodku Promocji Zdrowia. Po wyznaczenie godziny badania proszę zgłosić się do nauczycielki gr. IV,
 • Dnia 15 marca (piątek) w gr. II, III i IV odbędą się zajęcia z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł spotkania: rysowanie dźwiękiem.  Dzieci dowiedzą się co to jest i jak powstaje dźwięk, zauważą różne częstotliwości drgań i przenoszenie drgań,
 • Dnia 19 marca (wtorek) będziemy w przedszkolu obchodzić irlandzkie święto: DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA. Dzieci poznają Leprechann’a i dowiedzą się co kryje się na końcu tęczy. Prosimy, aby dzieci miały na sobie bluzeczki w zielonym kolorze.
 • Dnia 20 marca (środa) dzieci z gr. I będą uczestniczyć w zajęciach z serii 'PASJE RODZICÓW’: mama Michałka opowie o koniach i jeździectwie, a następnie dzieci pójdą do Stadniny Koni w Sopocie,
 • Dnia 21 marca (czwartek) będziemy gościć trenerów z „Dziewczęcej akademii piłkarskiej” – dziewczynki z grup II, III i IV będą uczestniczyć w próbnym treningu,
 • Dnia 22 marca (piątek) już o godz. 8.30 odbędzie się KONCERT MUZYCZNY pt. „Potęga dźwięku”, gośćmi koncertu będą muzycy akordeoniści. Dzieci usłyszą utwory na 4 akordeony i fortepian.
 • Dnia 26 marca (wtorek) fotograf z firmy PRO-ART będzie wykonywać zdjęcia do sesji 'Wielkanoc’ dla wszystkich dzieci (proszę o kolorowe ubranie dzieci) oraz dodatkowo dla 6-latków zdjęcia do tabloo absolwenta – proszę o ubranie dzieciom koszuli z białym kołnierzykiem.