czas w domu 14-17 kwietnia 2020

Posted on

 

W T O R E K   14 KWIETNIA

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

GRUPA IV

Ś R O D A   15 KWIETNIA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: How are you?
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl 
 • zadania pani Marzenki: wiersz „W Gospodarstwie” oraz film odgłosy zwierząt oraz kolorowanka
 • serdeczne życzenia urodzinowe dla IgnasiaZnalezione obrazy dla zapytania: tort rysunki

GRUPA II

GRUPA III

GRUPA IV

C Z W A R T E K   16 KWIETNIA

GRUPA I

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Open Shut them #1 oraz  Open-shut-them #2
 • zadania mrs Karoliny: dopasuj 
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl
 • Pani Dorotka pisze: Kochane  Dzieci, chciałabym abyście się pobawiły i miło spędziły czas. Mam do Was prośbę: poproście Rodziców o starą , niepotrzebną płytę CD . Chciałabym ,aby każde z Was zrobiło chociaż  jedną ozdobę z takiej płyty. Postarajmy się i po powrocie do przedszkola ozdobimy naszymi pracami salę . Wysyłam parę propozycji. Liczę również na Waszą twórczość. Oto moja ozdoba –biedronka. Postaram się zrobić więcej, a tu przykłady dla Was: żabka oraz kura oraz ślimak oraz żółw oraz zegar oraz zwierzęta oraz rybki oraz słoneczko oraz kot z psem . Proszę – działajcie. Jak wrócimy do przedszkola nasza sala będzie kolorowa i wesoła – wystawa. Może jak zrobicie to podzielcie się swoimi pracami i Rodzice prześlą zdjęcia ? Poproszę. Pozdrawiam. Pani Dorota  😀👀
 • wyszukiwanki na życzenie rodziców: wyszukiwanka1 oraz wyszukiwanka2 oraz wyszukiwanka3 oraz wyszukiwanka4 oraz wyszukiwanka5

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl
 • opowiadanie pani Agnieszki: nowe życie śmieci
 • zadania do wykonania: wyszukiwanka oraz  łamigłówka

GRUPA IV

P I Ą T E K   17 KWIETNIA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: I have a pet
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: „Witajcie drogie dzieci, witam także rodziców. Zachęcam Was, abyście przypatrzyli się uważnie ilustracji: na podwórku i wymienili wszystkie zwierzęta. Teraz poproszę Cię do policzenia ile jest  zwierząt, które mają 4 nogi, a ile zwierząt, które mają 2 nogi”.
 • zadania: zabawa dźwiękonaśladowcza i ruchowa oraz znajdź różnice
 • serdeczne życzenia urodzinowe dla Ali wraz z piosenką Happy BirthdayZnalezione obrazy dla zapytania: tort rysunki

GRUPA II

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Agnieszki: segregacja odpadów cz.2
 • zadania logiczno-matematyczne: segregacja1 oraz segregacja2

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Hani: Letter I and Captain Seasalt letter I  
 • pobierz zadania mrs Hani: karta BINGO oraz  Letter I oraz przykład wykonania: planets
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zadania pani Marty: dzisiaj proponuję Wam i wszystkim dzieciom z innych grup film o CHINACH z cyklu Podróże dookoła świata – kulinarne podróże przedszkolaków: zajęcia pani Marty – Chiny z filmu dowiecie się gdzie leżą Chiny, poznacie flagę i symbole narodowe, w filmie pokazuję również orientalne chińskie przyprawy oraz proponuję wspólne gotowanie.
 • wirtualna wycieczka po Chinach
 • zadania do wykonania: zobacz przyprawy chińskie tofu oraz trawa cytrynowa oraz galangal oraz kolorowanka Chiny
 • serdeczne życzenia urodzinowe dla Maxa wraz z piosenkąZnalezione obrazy dla zapytania: tort rysunki

U W A G A: w poniedziałek dzieci będą miały okazję zobaczyć przedstawienie on-line pt. „Niedźwiedź wiosną” w wykonaniu aktorów TEATRU MagMowcy. Link w poniedziałek w zakładce 'galeria’.