czas w domu 15-19 czerwca 2020

Posted on

P O N I E D Z I A Ł E K   15 CZERWCA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Good morning
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: opowiadanie do przeczytania „Czym podróżować” + pytania do teksu  
 • zadania do wykonania: do kolorowania pojazdy oraz połącz takie same pojazdy  

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Peppa pig School Play
 • zadania mrs Karoliny: Grandma’s basket
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Dorotki: bajka do słuchania „Wakacyjne podróże” oraz piosenka „Bezpieczne wakacje”

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Agnieszki: prezentacja Układ Słoneczny 
 • zadania dla dzieci: Układ Słoneczny oraz pokoloruj według wzoru

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenka mrs Hani: zajęcia związane z zakończeniem roku ABC Rock 
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Joli: przypomnij sobie piosenkę, którą będziemy śpiewać w poniedziałek 22 czerwca na zakończenie roku:  „Ziemia zielona wyspa” 
 • zadania do wykonania: proszę aby starszaki wykonały ćwiczenia w książce „Dzieciaki w akcji” str. 66,67,68,69, 70.

Z A J Ę C I A   D O D A T K O W E

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE: kontynuacja terapii indywidualnej na ten tydzień: dla dzieci o inicjałach MN; MG gr.III; NW oraz dla dzieci o inicjałach HW; ZU; RCR; JK; JK; TZ; MR; IŻ; MG gr. II;  JB; AB; MT oraz dla dzieci o inicjałach IP; MZ; oraz dla dzieci o inicjałach  TG; MB; OM; DH; JJ; EM   oraz dla dzieci o inicjałach JZM; WH; NN; AD; OW oraz dla dziecka o inicjałach F.C.;

GIMNASTYKA KOREKCYJNA: e-zajęcia z panią Wioletką niezrealizowane w miesiącu marcu są w zakładce GALERIA

TANIEC TOWARZYSKI: e-zajęcia z panią Magdą i panią Nikolą niezrealizowane w miesiącu marcu są w zakładce GALERIA

W T O R E K  16 CZERWCA

GRUPA I

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Story – Little Red Ridding Hood
 • zadania mrs Karoliny: wykonaj Mini Book
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Dorotki: wykonaj  akwarium ze słoika lub wyszukiwanka

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia: interaktywny obrazek pani Agnieszki Układ Słoneczny 
 • zadania dla dzieci: Układ Słoneczny oraz dopasuj

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenka mrs Hani: We’re going on a Bear Hunt
 • zadanie mrs Hani: film We’re Going on a Bear Hunt Trailer oraz wykonaj Bear Hunt ludziki oraz Bear Hunt mapa 
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Joli: ćwiczenia wygibasy oraz gimnastyka oraz muzyka taneczna
 • materiał do zakończenia roku w poniedziałek 22 czerwca: przypomnij sobie taniec do muzyki Alvaro Soler
 • zadania do wykonania: proszę aby starszaki wykonały ćwiczenia w książce „Dzieciaki w akcji” str. 71 i 72.

Ś R O D A  17 CZERWCA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Good morning song
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: piosenka pt. „Samochód”
 • zadania do wykonania: wyklej plasteliną według wzoru samochód

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Hungry caterpillars
 • zadania mrs Karoliny: Life cycle of a butterfly
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Dorotki: przygody Bolka i Lolka „Wakacyjne szlaki” i „Morska przygoda” oraz  piosenka „Wakacje z rowerem” 

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Agnieszki: piosenka pt. „W Układzie Słonecznym” 
 • zadania dla dzieci: karta pracy 1 oraz karta pracy 2 oraz karta pracy 3 oraz praca plastyczna

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • zadanie mrs Hani: Bear puppet
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Joli: ćwiczenia matematyczne dodawanie na cukierkach
 • zadania do wykonania: proszę aby starszaki wykonały ćwiczenia w książce „Dzieciaki w akcji” str. 74,75, 76, 77,78.

C Z W A R T E K   18 CZERWCA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Good morning song
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: rozgrzewka oraz ćwiczenia i zabawy ruchowe  w/g pomysłu pani Marzenki

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Old MacDonald
 • zadania mrs Karoliny: dopasuj oraz głosy zwierząt oraz głosy zwierząt
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Dorotki: opowieść o marynarzu
 • zadania pani Dorotki: wykonaj pojazd na przygody wakacyjne: samochód 

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Agnieszki: opowiadanie W. Chotomskiej „Rakieta opowiada o planetach” wraz z pytaniami dla dzieci
 • zadania dla dzieci: połącz kropki i pokoloruj oraz ćwiczenia matematyczne

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • zadanie mrs Hani: Wind the Bobbin Up
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zadania do wykonania: proszę aby starszaki wykonały ćwiczenia w książce „Dzieciaki w akcji” str. 79, 80,81. oraz zadanie plastyczne –  narysuj kredkami lub mazakami pracę na temat : ” Jak chciałbym spędzić wakacje”, ” „Moje wymarzone wakacje”.

P I Ą T E K   19 CZERWCA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: What’s the weather like?
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: zagadki o pojazdach 
 • zadania do wykonania: samochodzik
 • serdeczne życzenia urodzinowe dla Feli wraz z piosenką Happy BirthdayZnalezione obrazy dla zapytania: tort rysunki

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • historyjka mrs Karoliny: Peppa Pig – Dentist’s trip
 • zadania mrs Karoliny: Brush your teeth
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Dorotki: ćwiczenia na słońcu oraz gimnastyka w domu
 • serdeczne życzenia urodzinowe na niedzielę dla Lili wraz z piosenką Happy BirthdayZnalezione obrazy dla zapytania: tort rysunki

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia: film pani Agnieszki Układ Słoneczny oraz pani Agnieszka czyta książkę „Dzień czy Noc?” dodatkowo dla chętnych dzieci załączam materiały do stworzenia Układu Słonecznego, które wykorzystałam w filmiku – „Układ Słoneczny” (pdf w załączniku, wersja czarno-biała lub kolorowa )
 • zadania dla dzieci: dodatkowo dla chętnych dzieci załączam materiały do stworzenia Układu Słonecznego, które wykorzystałam w filmiku – „Układ Słoneczny” (pdf w załączniku, wersja czarno-biała i kolor)
   połącz w pary oraz wyszukaj litery 

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • zadanie mrs Hani: Rainbow colours
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zadania do wykonania: proszę aby starszaki wykonały ćwiczenia w książce „Dzieciaki w akcji” str 82 – 95. Powtórzenie piosenki z poniedziałku i tańca od pani Marty.Widzimy się w Poniedziałek. Prosimy o strój galowy i dobry humor. Do zobaczenia