czas w domu 8-12 czerwca 2020

Posted on

P O N I E D Z I A Ł E K   8 CZERWCA

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Ewy: bajka edukacyjna Zwierzęta leśne, po obejrzeniu filmu proszę wymienić zwierzęta występujące w filmie – ,,lesie” oraz zabawy rytmiczno – ruchowe  – ćwiczenia z liczeniem w podskokach – lekcja 4
 • zadania dla dzieci: praca plastyczna wieloetapowa – na dużej kartce papieru namalujcie las – czyli dużo drzew, każdego dnia do lasu zaprosicie kolejne zwierzęta. Dzisiaj będą to dzięcioł oraz lisek. Sylwety zwierząt należy pomalować lub pokolorować, następnie wyciąć i przykleić w namalowanym przez Was lesie.

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenka mrs Hani: The Shape song oraz I see something blue
 • zadania mrs Hani: weather oraz shapes
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marty:  na początek rozgrzewka sportowa, do przeczytania wiersz o sporcie
 • zadania do wykonania: proszę aby starszaki wykonały ćwiczenia w książce „Dzieciaki w akcji” od str 49 do  str 55 a także z teczki „Wyprawka 6-latka” proszę o wykonanie karty nr 6. „Magiczne kropeczki tworzą wzoreczki”  a dla dzieci młodszych scan tego zadania żeby mogły też poćwiczyć rękę

Z A J Ę C I A   D O D A T K O W E

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE: kontynuacja terapii indywidualnej na ten tydzień: dla dzieci o inicjałach MN; MG gr.III; NW oraz dla dzieci o inicjałach HW; ZU; RCR; JK; JK; TZ; MR; IŻ; MG gr. II;  JB; AB; MT oraz dla dzieci o inicjałach IP; MZ; oraz dla dzieci o inicjałach  TG; MB; OM; DH; JJ; EM   oraz dla dzieci o inicjałach JZM; WH; NN; AD; OW oraz dla dziecka o inicjałach F.C.;

ZAJĘCIA MUSICALOWE: e-zajęcia z panią Pauliną niezrealizowane w miesiącu marcu są w zakładce GALERIA

GIMNASTYKA KOREKCYJNA: e-zajęcia z panią Wioletką niezrealizowane w miesiącu marcu są w zakładce GALERIA

TANIEC TOWARZYSKI: e-zajęcia z panią Magdą i panią Nikolą niezrealizowane w miesiącu marcu są w zakładce GALERIA

SZACHY: jak podano 20 kwietnia 2020, zapraszamy nowych chętnych

W T O R E K  9 CZERWCA 

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Do you like spaghetti?
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: piosenka „Każdy jest inny” oraz słowa piosenki 
 • zadania do wykonania: znajdź różnice oraz labirynt

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: The bath song
 • zadania mrs Karoliny: bathroom icons oraz bathroom elements
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Iwonki: opowiadanie „Awantura na wiejskim podwórku” oraz ćwiczenia ruchowe

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Ewy: zwierzęta leśne i rymowanki o zwierzętach – poznanie głosów zwierząt oraz słuchanie  piosenki pt. ,,Las” – proszę uważnie patrzeć, a następnie po wysłuchaniu piosenki – wymienić zwierzęta występujące w piosence.
 • zadania dla dzieci: praca plastyczna – dzisiaj  zaprosimy do lasu: jeleń oraz sowa – proszę pokolorować lub pomalować sylwety zwierząt, a następnie wyciąć i przykleić ,, w lesie”.

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenka mrs Hani: If you are happy oraz Put on your shoes
 • zadania mrs Hani: Get dressed oraz emotions
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zadania pani Marty: dla starszych: praca w książce str 56,57 oraz z wyprawki 6 – latka: ćwiczenia ręki szlaczki a, szlaczki b, szlaczki c, szlaczki d, szlaczki e. Dla młodszych skan tych szlaczków dla ćwiczenia ręki: ćwiczenie 1 oraz ćwiczenie 2 oraz ćwiczenie 3 oraz ćwiczenie 4

Ś R O D A  10 CZERWCA 

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: A walk around the farm
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: ćwiczenia ruchowe: e-rozgrzewka oraz zabawa z balonami 
 • zadania do wykonania: rysuj po śladzie oraz rysuj po śladzie

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: brush your teeth
 • zadania mrs Karoliny: bathroom
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Iwonki: film edukacyjny  odgłosy zwierząt oraz piosenka „Stary Donald”
 • zadania do wykonania: wybierz i wykonaj pracę plastyczną „Kwiatki”

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Ewy: film edukacyjny „mieszkańcy lasu” – zwierzęta, owady, gady żyjące w lesie oraz zabawy ruchowe w domu – zabawy z poduszkami.
 • zadania dla dzieci: kontynuacja – zaproś do 'waszego lasu’ kolejne zwierzęta, dzik oraz jeż oraz rysuj mazakami

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenka mrs Hani: Hickory Dickory Dock
 • zadania mrs Hani: Hickory Dickory Crash oraz Hearts
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marty: film 'zdrowe odżywianie’ oraz 
 • zadania pani Marty: ćwiczenia z książki 'Dzieciaki w akcji’ od str 58 do str 65 oraz z wyprawki 6 -latka kartka pracy nr 12 Piramida zdrowego żywienia (dla dzieci młodszych skan do wykonania – piramida) i z wyprawki 6 latka karta pracy nr 16

 P I Ą T E K   12 CZERWCA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Good morning
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zadania do wykonania: rysuj po śladzie, ćwiczenia usprawniające rączki, policz i narysuj.
 • serdeczne życzenia urodzinowe dla Valerki wraz z piosenką Happy BirthdayZnalezione obrazy dla zapytania: tort rysunki

GRUPA II

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Ewy: Zwierzęta leśne – zagadki dla dzieci.
 • zadanie nr 1 dla dzieci: Wiersz pt. ,,Leśne dzieci” . Pytania do wiersza.
 • zadanie nr 2 dla dzieci: Proszę wykonać szlaczki kolorowymi mazakami.
 • zadanie nr 3 dla dzieci: Praca plastyczna cd – dzisiaj zapraszamy kolejne zwierzę do lasu : niedźwiedzia. Tak jak poprzednie zwierzęta kolorujemy lub malujemy, następnie wycinamy i przyklejamy w lesie. Jest to ostatnie zwierzę, więc Wasza praca wieloetapowa pt. ,,Las ” będzie dzisiaj gotowa.

  Bardzo proszę przyślijcie zdjęcia Waszych prac 🙂

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Hani: Super Simple AnimalsWalking in the JungleAlice the Camel.
 • zadania mrs Hani:Walking in the Jungle oraz Yes, I can.
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marty: Piosenka dla Taty 
 • zadania do wykonania: 
 • 6 latki z wyprawki 6 – latka: karta pracy nr 42 (ramka na rodzinne zdjęcia –  projekt plastyczny) a także karta pracy nr 18 (rodzinna zabawa w literki – literowy wachlarz).