październik 2021

Posted on
  • Dnia 1 października (piątek) pan Tomek (tata Hani i Michała) opowie o swojej pasji – koszykówce. Przyjdzie do przedszkola razem ze swoimi kolegami, którzy obecnie trenują koszykówkę i odnoszą sukcesy (tegoroczni olimpijczycy, reprezentanci kadry Polski, zdobywcy  tytułu Mistrza Polski) i przeprowadzą zajęcia sportowe na naszym boisku dla dzieci z grupy III i IV.
  • Dnia 4 października (poniedziałek) odbędzie się PASOWANIE NA STARSZAKA w grupie SOWY
  • W dniach 6 i 7 października fotograf z firmy ZABYTKOWI.PL będzie wykonywał dzieciom zdjęcia reporterskie podczas zabawy. Zdjęcia będzie można potem zakupić.
  • Dnia 8 października (piątek)  dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł spotkania: „Cząsteczki, cząsteczki – szybciej, wolniej, co się stanie”. Dzieci będą podglądać jak w dzbanku poruszają się cząsteczki, zobaczą co się dzieje z cząsteczkami przy gwałtownej zmianie temperatury i będą eksperymentować gdy do zimnej wody dolejemy gorącą – czy woda się zmiesza czy zimna będzie na dole a ciepła u góry. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach,
  • Dnia 8 października (piątek)  dzieci z grupy II idą na wycieczkę do MIASTECZKA ZABAW w Sopocie.
  • Dnia 14 października (czwartek)  przypadają URODZINY KUBUSIA PUCHATKA. Z tej okazji w naszym przedszkolu będzie święto. Kubuś Puchatek na pewno odwiedzi nasze przedszkole, więc jeśli dzieci będą chciały, to w domu mogą samodzielnie przygotować dla Kubusia prezent. Prosimy, aby (w miarę możliwości) tego dnia dzieci miały na sobie ubranie z motywem Kubusia Puchatka.
  • Dnia 15 października (piątek) dzieci z grupy III i IV  idą na wycieczkę do MIASTECZKA ZABAW w Sopocie.
  • W dniach 15-17 października odbędzie się wyjazd integracyjny dla rodzin naszych przedszkolaków do Leśnej Huty. Szczegóły i zapisy na tablicy ogłoszeń
  • Dnia 21 października (czwartek) TEATR CONIECO” wystąpi z przedstawieniem „Psotna Anka Jagodzianka”,