listopad 2021

Posted on
  • Dnia 5 listopada (piątek) w grupie II, III i IV odbędą się warsztaty podróżnicze „Dżodżo na Safari”,
  • Dnia 9 listopada (wtorek) firma PRO-ART będzie wykonywać dzieciom zdjęcia do kalendarzy na 2022 rok,
  • Dnia 10 listopada (środa) będziemy obchodzić w naszym przedszkolu DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI oraz dzieci obejrzą koncert pt. POLSKA
  • Dnia 18 listopada (czwartek) odbędzie się POPIS MUZYCZNY pt. „Viva Mexico” związany tematycznie z kulturą Meksyku. Prezenterka będzie zwracać się do dzieci w języku angielskim – wydarzenie sponsoruje nasza szkoła języka angielskiego „My Little School”,
  • Dnia 19 listopada (piątek)  dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł spotkania: „Więcej cząsteczek – bakterie”. Dzieci zobaczą że można zrobić mikroskop z kropli wody, będą podglądać miliardy cząsteczek,  poznają pojęcie światło rozproszone i światło skupione, poznają soczewkę i zobaczą co ona robi ze światłem. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach,
  • Dnia 19 listopada (piątek)  odbędzie się koncert muzyczny z serii BAJNUTEK pt. „Jesienny jarmark muzyczny”
  • Dnia  19 listopada (piątek) przedszkolna Sowa będzie obchodzić urodziny i w grupie IV „Sowy” będzie święto
  • Dnia  23 listopada (wtorek) Króliczek będzie obchodził urodziny i w grupie II „Króliczki” będzie święto
  • Dnia  26 listopada (piątek) odbędzie się uroczystość PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA dla dzieci 3-letnich
  • Dnia 30 listopada (wtorek) razem z panem Tobiaszem – tatą Małgosi, dzieci spotkają się z policjantami