grudzień 2021

Posted on
  • W dniach 29 listopada-2 grudnia wystawa artykułów przyniesionych przez dzieci „Swoim się podzielę” i kwesta na rzecz podopiecznych fundacji „Tumbo pomaga”,
  • Dnia 2 grudnia (poniedziałek) odbędzie się KONCERT MUZYCZNY pt. „Niezwykła opowieść zimowa”. Koncert poprowadzi pani Barbara Żurowska-Sutt. Proszę, aby dzieci były odświętnie ubrane.
  • Dnia 6 grudnia (piątek) dzieci będą oczekiwać spotkania z MIKOŁAJEM.
  • Dnia 10 grudnia (piątek) w gr. II, III i IV odbędą się zajęcia z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł spotkania: chemikalia w domu.  Dzieci dowiedzą się na jakie artykuły chemiczne trzeba w domu uważać i dlaczego, zobaczą jak wygląda gwałtowne łączenie się cząsteczek, sprawdzą czy tłuszcz połączy się z wodą i co się stanie jak sodę połączymy z kwasem. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu informacjami z warsztatów.
  • Dnia 15 grudnia (środa)  odbędzie się PRZEDSZKOLNA WIGILIA. Dzieci wraz z pracownikami przedszkola zasiądą do wspólnego świętowania. Będziemy dzielić się opłatkiem, śpiewać kolędy i pastorałki oraz spożywać świąteczne potrawy. Gościem uroczystości będzie ksiądz Krzysztof Lis – proboszcz parafii na Żabiance. Prosimy, aby dzieci były odświętnie ubrane.
  • Dnia 16 grudnia (czwartek) zapraszamy rodziców do wspólnego udziału w przedstawieniu pt. „Hej kolęda” w wykonaniu TEATRU CONIECO. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc siedzących, proszę, aby do każdego dziecka przyszła tylko jedna osoba dorosła – niech to będzie osoba zdrowa i w miarę możliwości zaszczepiona.
  • Święta Bożego Narodzenia:

Magicznych Świąt Bożego Narodzenia
    Szczęśliwego Nowego Roku 2022
    Przedszkolakom i Ich Rodzicom
    życzy
    Dyrektor, nauczyciele i pracownicy

Przedszkola Nr 64 „Kubuś Puchatek”

• .