styczeń 2022

Posted on
 • Dnia 13 stycznia (czwartek) pani Agata (mama Ali z gr. III) opowie dzieciom o swoim zawodzie weterynarza.
 • Dnia 13 stycznia (czwartek) dzieci uczęszczające na religię odwiedzą kościół i wysłuchają lekcji księdza Krzysztofa przy żłóbku betlejemskim.
 • Dnia 21 stycznia (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł spotkania: woda-ogień-gaz.  Dzieci dowiedzą się na kiedy jest płomień i kiedy pojawia się ciepło, zobaczą co mówi kolor płomienia, sprawdzą co ma woda do płomienia i czy gaz z płomieniem są zawsze w parze. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu informacjami z warsztatów.
 • Dnia 25 stycznia (wtorek) zapraszamy do przedszkola babcie i dziadków dzieci z grupy II i IV na uroczystość z okazji Ich święta (występ dzieci, bez poczęstunku w salach). Gości z grupy II na godzinę 14.30, a gości z grupy IV na 15.15 – zapraszamy TYLKO osoby zdrowe. Dla szanownych babć i dziadków, którzy obawiają się spotkania w przedszkolu, prześlemy nagranie z występów na udostępnioną nam skrzynkę mailową. Odwołane.
  Z uroczystości zostanie nagrany film i wraz z prezentem dla babci i dziadka przekażemy go 21 stycznia
 • Dnia 26 stycznia (środa) zapraszamy do przedszkola babcie i dziadków dzieci z grupy I i III na uroczystość z okazji Ich święta (występ dzieci, bez poczęstunku w salach). Gości z grupy III na godzinę 14.30, a gości z grupy I na 15.15 – zapraszamy TYLKO osoby zdrowe. Dla szanownych babć i dziadków, którzy obawiają się spotkania w przedszkolu, prześlemy nagranie z występów na udostępnioną nam skrzynkę mailową. Odwołane.
  Z uroczystości zostanie nagrany film i wraz z prezentem dla babci i dziadka przekażemy go 21 stycznia
 • Dnia 28 stycznia (piątek) dzieci z grupy IV idą na dzień otwarty do Szkoły Podstawowej Nr 77 ul. Orłowska i do Szkoły Sportowej ul. Subisława.
 • Dnia 11 lutego (piątek) odbędzie się BAL NOWOROCZNY. Obowiązują stroje karnawałowe. Sesja zdjęciowa odbędzie się przed balem o 8.20. W przedszkolu będzie możliwość wypożyczenia strojów karnawałowych do dnia 10 lutego.