luty 2022

Posted on
  • Dnia 3 lutego (czwartek) rozpoczynamy nasz przedszkolny program „Podróże w czasie i przestrzeni”. Dzieci będą szukać kapsuły czasu i wybiorą się w 'podróż do przyszłości’.
  • Dnia 4 lutego (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł spotkania: „Zima na Ziemi – zima na Marsie”.  Dzieci dowiedzą się co to jest gaz cząsteczki i gaz, sprawdzą czy woda to gaz cząsteczki i czy lód powstaje z gazu czy z wody. Jak będzie odpowiedni nastrój, to dzieci usłyszą dźwięk zmrożonego metalu. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu informacjami z warsztatów.
  • Dnia 10 lutego (czwartek) odbędzie się koncert „Ritmos de ra Tierra” – tradycyjne instrumenty, stroje i muzyka z Peru. Konferansjerka będzie zapowiadać utwory w języku angielskim.
  • Dnia 11 lutego (piątek) odbędzie się BAL NOWOROCZNY. Obowiązują stroje karnawałowe. Sesja zdjęciowa odbędzie się przed balem o 8.20. W przedszkolu będzie możliwość wypożyczenia strojów karnawałowych do dnia 10 lutego.
  • Dnia 14 lutego (poniedziałek) odbędzie się VALENTINE’S DAY.
  • W dniach 21-25 lutego odbędzie się TYDZIEŃ ANGIELSKI. Poniedziałek: RPA; wtorek: USA – lot na księżyc (prosimy, aby dzieci przyniosły maskotkę lub książkę o kosmosie); środa: Wielka Brytania (prosimy, aby dzieci miały na sobie ubrania w kolorze flagi Wielkiej Brytanii – niebieski, biały, czerwony); czwartek: Kanada; piątek: podsumowanie, rozstrzygnięcie konkursu.
  • .
  • .
  • .