marzec 2022

Posted on
  • Dnia 1 marca (wtorek) odbędzie się spotkanie z psem ratownikiem – dogoterapia
  • Od dnia 7 marca rozpoczyna się nabór dzieci do przedszkola. Szczegóły w zakładce 'rekrutacja do przedszkola’.
  • Dnia 11 marca (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł spotkania: „Falujące cząsteczki: cisza, dźwięk – drgania”.  Dzieci dowiedzą się dlaczego słyszymy jak działają cząsteczki kiedy pojawia się dźwięk, sprawdzą jak rysuje dźwięk i czy słychać dźwięk w kościach. Zbadają powiedzenie: 'szybki jak dźwięk’ czy 'szybki jak błyskawica’. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu informacjami z warsztatów.
  • Dnia 17 marca (czwartek) dzieci obejrzą TEATRZYK pt. „Zajączek Bączek” w wykonaniu Teatru Qufer.
  • Dnia 18 marca (piątek) odbędzie się DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA
  • Dnia 24 marca (czwartek) dzieci jadą autokarem do TEATRU MINIATURA na przedstawienie pt. „Kraina śpiochów”. Proszę aby dzieci były odświętnie ubrane. Dla grupy III i IV śniadanie będzie o 7.40, dla grupy I i II o zwykłej porze.
  • Dnia 25 marca (piątek) odbędzie się KONCERT MUZYCZNY pt. Z muzyką pod rękę”. Koncert poprowadzi pani Barbara Żurowska-Sutt, a instrumentem wiodącym będzie kontrabas. Proszę, aby dzieci były elegancko ubrane.
  • W dniach 28-30 marca (poniedziałek-środa) odbywają się REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w parafii pw. Chrystusa Odkupiciela. Dzieci, które uczęszczają na rekcje religii będą w nich uczestniczyć.
  • Dnia 31 marca (czwartek) odbędzie się DZIEŃ JASKINIOWCA w ramach projektu „Podróże w czasie i przestrzeni”
  • Dnia 31 marca (czwartek) fotograf z firmy PRO-ART będzie wykonywał dzieciom wiosenne zdjęcia. Dodatkowo będą wykonywane zdjęcia do toblo dla dzieci odchodzących do klasy I SP – proszę, aby starszaki miały na przebranie białą koszulę/bluzkę z kołnierzykiem