październik 2022

Posted on
  • Dnia 4 października (wtorek)  dzieci z grupy III i IV idą na wycieczkę do PARKU OLIWSKIEGO na jesienne warsztaty organizowane przez Muzeum Etnograficzne
  • Dnia 7 października (piątek) w obecności pań oraz koleżanek i kolegów odbędzie się PASOWANIE NA STARSZAKA dla dzieci 6-letnich
  • Dnia 13 października (czwartek) obchodzimy URODZINY naszego bohatera KUBUSIA PUCHATKA; mamy nadzieję, że Kubuś Puchatek odwiedzi nas osobiście – prosimy, aby dzieci przygotowały w domu dla solenizanta laurki lub inne samodzielnie wykonane upominki
  • Dnia 14 października (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”; tytuł spotkania: „ruch cząsteczek powietrza i wody”; dzieci dowiedzą się jak Galileusz ważył powietrze, zobaczą jak powietrze zmienia objętość gdy leci samolot i  sprawdzą co się dzieje gdy podgrzewamy wodę. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
  • Dnia 20 października (czwartek) odbędzie się KONCERT MUZYCZNY, który poprowadzi pani Barbara Żurowska-Sutt; tytuł koncertu „Otwieramy bramę muzyki”. W programie dużo patriotycznej muzyki i polskich akcentów przed zbliżającym się Dniem niepodległości. Proszę, aby dzieci były elegancko ubrane.
  • Dnia 26 października (środa) odbędą się URODZINY TYGRYSKA – w grupie III będzie święto
  • Dnia 27 października (czwartek) odbędzie się POMARAŃCZOWY DZIEŃ – DZIEŃ DYNI; proszę, aby dzieci miały na sobie ubrania w kolorze pomarańczowym; kuchnia będzie serwować potrawy z dyni i dodatki w kolorze pomarańczowym
  • Dnia 28 października (piątek) Teatr MAGMOWCY wystąpi z przedstawieniem pt. „Co zabawki robią jesienią”
  • .
  • .