luty 2023

Posted on
  • Dnia 1 lutego (środa) odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY, który poprowadzą aktorzy TEATRU LOKOMOTYWA. Obowiązują stroje karnawałowe;
  • Dnia 2 lutego (czwartek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej organizowanych przez animatorów fundacji 'Sport i zabawa’;
  • Dnia 3 lutego (piątek) Teatr 'Conieco’ z Białegostoku wystąpi z przedstawieniem pt. „Pluszowa opowieść o przyjaźni”;
  • Dnia 10 lutego (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”; tytuł spotkania: 'zimowa temperatura’. Dzieci dowiedzą jak powstaje sztuczny śnieg, przekonają się kiedy woda zamarza natychmiast i jak  można zrobić mróz z gazu; usłyszą śpiewające metale i zobaczą lewitujące bańki; mamy nadzieję, że w domu dzieci podzielą się z rodzicami wrażeniami z zajęć;
  • W dniach 13-17 lutego odbędzie się w naszym przedszkolu TYDZIEŃ ANGIELSKI. Przez cały tydzień dzieci będą poznawać ciekawe miejsca i zwyczaje krajów anglojęzycznych, a 14 lutego odbędą się WALENTYNKI;
  • Dnia 16 lutego (czwartek) dzieci z grupy III i IV idą z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 89
  • Dnia 24 lutego (piątek) odbędzie się KONCERT MUZYCZNY, który poprowadzi pani Barbara Żurowska-Sutt; tytuł koncertu „W pogoni za karnawałem”; miedzy innymi wystąpi muzyk, który będzie prezentował dzieciom perkusję. Proszę, aby dzieci były elegancko ubrane.