marzec 2023

Posted on
  • Dnia 3 marca (piątek) dzieci wyjeżdżają do Multikina na musical 'Piotruś Pan’ w wykonaniu Teatru Konik z Wrocławia. Śniadanie dla grupy I i II o godz. 7.30, wyjazd grupy I i II o godz. 8.05, a dla grupy III i IV ok. 9.30
  • Dnia 9 marca (czwartek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w warsztatach LEGO organizowanych przez animatorów fundacji 'Sport i zabawa’;
  • Dnia 10 marca (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”; tytuł spotkania: 'magnes’. Dzieci dowiedzą jak zachowuje się magnes; zobaczą co przyciąga magnes, zaobserwują oddziaływanie pola magnetycznego; przekonają się jakie są oddziaływania magnesu na miedź oraz aluminium; usłyszą informacje o biegunach Ziemi i co to jest ferrofluid; mamy nadzieję, że w domu dzieci podzielą się z rodzicami wiadomościami i wrażeniami z zajęć;
  • Dnia 16 marca (czwartek) grupę III odwiedzi pan Luke – tata Neli – i będzie opowiadał o swoim kraju – Australii
  • Dnia 17 marca (piątek) odbędzie się KONCERT MUZYCZNY, który poprowadzi pani Barbara Żurowska-Sutt; tytuł koncertu „Wiosenny zawrót głowy”. Proszę, aby dzieci były elegancko ubrane.
  • Dnia 20 marca (poniedziałek) odbędzie się angielskie święto DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA. Proszę, aby dzieci miały na sobie ubrania w kolorze zielonym lub może z elementami irlandzkimi;
  • od dnia 22 marca dzieci będą przygotowywać artykuły dekoracyjne na kiermasz świąteczny;
  • Dnia 24 marca (piątek) fotograf z firmy PRO-ART będzie wykonywał dzieciom zdjęcia 'wiosenny portret’ – proszę, aby dzieci były kolorowo ubrane;
  • Dnia 24 marca (piątek) ten sam fotograf będzie wykonywał zdjęcia do tablo naszym przyszłym absolwentom (dzieciom odchodzącym do klasy I ). Proszę, aby 'starszaki’ miały koszulki z białym kołnierzykiem;
  • Dnia 27 marca (poniedziałek) dzieci z gr. III i IV spotkają się z Ojcem Alojzym, który będzie opowiadać o misjach w Kongo;