luty 2018

Posted on
  • Dnia 22 lutego (czwartek) organizujemy wyjazd autokarem do Multikina na spektakl pt. „Plastusiowy Pamiętnik” w wykonaniu NARODOWEGO TEATRU EDUKACJI im. Adama Mickiewicza z Wrocławia (godzina śniadania bez zmian).
  • Dnia 16 lutego (piątek) dzieci będą uczestniczyć w  IGRASZKACH Z MAGIĄ. Wystąpi iluzjonista BODONI – dziadek Martusi z gr. Kangurków
  • Dnia 15 lutego (czwartek) dzieci obejrzą TEATRZYK pt. „Śmieciowisko” w wykonaniu aktorów Teatru Qufer
  • Dnia 2 lutego (piątek) dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.