kwiecień 2017

• TRWA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA: informacje w zakładce 'nabór do przedszkola”
  • Dnia 4 kwietnia (wtorek) odbędą się konsultacje z pracownikiem poradni psychologiczno-pedagogicznej w godz. 14.30-16.30 – zapisy na tablicy ogłoszeń w przedszkolu
  • Dnia 6 kwietnia (czwartek) dzieci wezmą udział w projekcie edukacyjnym „Muzyka świata”. Będzie dużo muzyki, wielka energia i niesamowite doznania
  • Dnia 7 kwietnia (piątek) dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
  • Dnia 12 kwietnia (środa)  dzieci samodzielnie wykonają koszyczki wielkanocne i przygotują wystawę prac wielkanocnych.
  • Dnia 20 kwietnia (czwartek) wolontariusze przeprowadza zajęcia dydaktyczne „Profilaktyka higieny jamy ustnej”
  • Dnia 20 kwietnia (czwartek) dzieci z gr. III idą na wycieczkę do Telewizji Polskiej S.A.
  • Dnia 21 kwietnia (piątek) dzieci wysłuchają KONCERTU MUZYCZNEGO pt. „Rytmy z całego świata” prowadzonego przez panią Barbarę Żurowską-Sutt. Muzyka zajrzy do Brazylii, Meksyku, na Kubę i do Rosji. Pojawi się trąbka, kontrabas i saksofon.
  • Dnia 27 kwietnia (czwartek) zapraszamy dzieci na TEATRZYK pt. „Kot w butach” w wykonaniu Teatru Qufer.
  • Dnia 28 kwietnia (piątek) odbędzie się przedstawienie z cyklu „Rodzice-dzieciom” – do tego dnia trwają próby, informacje u pani Marty z gr. I
  • Od dnia 4 maja rozpoczyna się akcja 'ROWEROWY MAJ’