Nabór do przedszkola

W dniach 17-21 sierpnia 2020 zapraszamy na spotkania w ramach programu „Witaj   nowy   przedszkolaku” przygotowane dla dzieci 3-letnich, które pierwszy raz przyjdą do przedszkola we wrześniu 2020 :

• dniach 17-20 sierpnia (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek) w godz. 16.30 – 17.00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Dzieci przynoszą kapcie na zmianę i ręcznik. Spotkania poprowadzi nauczycielka przedszkola.
  • dnia 21 sierpnia (piątek) o godz. 16.00 zapraszamy tylko rodziców na spotkanie informacyjne z dyrektorem Przedszkola Nr 64 “Kubuś Puchatek” oraz lektorką języka angielskiego.

Z uwagi na obostrzenia sanitarne:

• podczas pobytu w przedszkolu obowiązują maseczki oraz dezynfekcja rąk przy wejściu (obowiązuje rodziców/opiekunów),
  • rodzice i opiekunowie powinni zachować dystans społeczny w odniesieniu do innych dzieci i rodziców,
  • z uwagi na konieczność zachowania dystansu prosimy, aby do każdego dziecka był jeden rodzi/opiekun,
  • dzieci i rodzice przychodzące na spotkania integracyjne powinni być zdrowi, bez żadnych objawów chorobowych,
  • obowiązuje zakaz przychodzenia na spotkania, jeżeli domownik odbywa kwarantannę,
  • w przypadku gdyby pojawił się nowy komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczący zwiększenia restrykcji – przedszkole poinformuje rodziców mailowo o zmianie.