marzec 2018

•  Dnia 29 marca (czwartek) dzieci z gr. III będą uczestniczyć w zajęciach Gdańskiej Akademii Przedszkolaka pt. „Wokół Motławy” cz. II,  promujących Miasto Gdańsk.
  • Dnia 27 marca (wtorek) dzieci z gr. III wychodzą na wycieczkę do Pizzerii Dominium w ALFA CENTRUM.
  • Dnia 27-28 marca (wtorek, środa) dzieci będą poszukiwać zajączka wielkanocnego, a w grupie I, II i IV obchodzimy EASTER EGG HUNT
  • Dnia 28 marca (środa) dzieci z gr. IV wychodzą do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej na lekcję biblioteczną.
  • Dnia 26 marca (poniedziałek) o godz. 9.00 zapraszamy RODZICÓW DZIECI Z GR. II na wspólne zajęcia. Będzie to okazja, by zobaczyć postępy dzieci na zajęciach w języku polskim i w języku angielskim.
  • Dnia 22 marca (czwartek) dzieci z gr. III będą uczestniczyć w zajęciach Gdańskiej Akademii Przedszkolaka pt. „Wokół Motławy” cz. I,  promujących Miasto Gdańsk, a dnia 23 marca (piątek) w zajęciach pt. „Opowieści Grodu nad Motławą”
  • Dnia 20 marca (wtorek) o godz. 15.00 zapraszamy RODZICÓW DZIECI Z GR. III na wspólne zajęcia.
  • Dnia 16 marca (piątek) dzieci z całego przedszkola będą świętować DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA organizowany przez lektorki „My School”.
  • Dnia 16 marca (piątek) dzieci wysłuchają KONCERTU MUZYCZNEGO pt. „Kiedy morze jest w humorze” prowadzonego przez panią Barbarę Żurowską-Sutt. Usłyszymy żeglarskie piosenki dawne i dzisiejsze. Wystąpi bardzo znany zespół „Biesiad-Schultz” – będą piosenki, gitary akustyczne, harmonijka ustna, europejskie drumle, wietnamska dun moi i appalachian dulcimer.
  • Dnia 15 marca (czwartek) dzieci obejrzą TEATRZYK pt. „Na wozie”  w wykonaniu aktorów teatru „Talkoschow”
  • Dnia 14 marca (środa) zapraszamy RODZICÓW DZIECI Z GR. I na wspólne zajęcia. Będzie to okazja, by zobaczyć postępy dzieci na zajęciach w języku polskim i w języku angielskim.
  • W dniach 12-14 marca odbywają się rekolekcje wielkopostne. Dzieci z gr. II, III i IV będą uczestniczyć w naukach rekolekcyjnych w Kościele p.w. Chrystusa Odkupiciela.
  • Dnia 2 marca (piątek) dzieci kolejny raz będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
  • Dnia 1 marca (czwartek) dzieci z grupy IV wybierają się z wizytą do Szkoły Podstawowej Nr 89 na świętowanie Dnia Przedszkolaka.