grudzień 2020

Posted on
 • Magicznych Świąt Bożego Narodzenia      Szczęśliwego Nowego Roku 2021              Przedszkolakom i Ich Rodzicom              życzy                                                Dyrektor, nauczyciele i pracownicy      Przedszkola Nr 64 „Kubuś Puchatek”

             WESOŁYCH ŚWIĄT

 • Dnia 7 grudnia (poniedziałek) dzieci będą oczekiwać wizyty Mikołaja. W ubiegłym roku obiecał, że odwiedzi nasze przedszkole, więc dzieci już liczą dni do spotkania.
 • Dnia 10 grudnia (czwartek) Teatr Obieżyświat wystąpi z przedstawieniem pt. „Nikola, co chciała być jak Mikołaj”
 • Dnia 11 grudnia (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł zajęć: „kwasy i zasady” Dzieci sprawdzą czy kapusta jak detektyw będzie odpowiadała na pytania, dzieci też będą obserwować dziwne właściwości kapusty czerwonej i zobaczą jak pan Krzysztof tworzy CH3COOH+NaHCO3. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach,
 • Dnia 17 grudnia (czwartek) poprzez tablicę interaktywną dzieci z grupy II , a następnie dzieci z grupy III odwiedzą Wielką Fabrykę Elfów: Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą punkty z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem.
  W razie zamknięcia przedszkola w tym dniu, dzieci będą mogły połączyć się z Wielką Fabryką w swoich domach (wówczas link i instrukcję do wejścia prześlemy mailem)
 • Dnia 18 grudnia (piątek) poprzez tablicę interaktywną dzieci z grupy I , a następnie dzieci z grupy IV odwiedzą Wielką Fabrykę Elfów: Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą punkty z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem.
  W razie zamknięcia przedszkola w tym dniu, dzieci będą mogły połączyć się z Wielką Fabryką w swoich domach (wówczas link i instrukcję do wejścia prześlemy mailem)
 • Święta Bożego Narodzenia – dzieci przygotują i przedstawią dla rodziców przedstawienie bożonarodzeniowe, które rodzice będą mogli obejrzeć w domu. Link zostanie przesłany na adres mailowy.
 • .
 • .