styczeń 2021

Posted on
  • Dnia 7 stycznia (czwartek) dzieci uczęszczające na religię odwiedzą kościół i wysłuchają lekcji przy żłóbku
  • Dnia 15 stycznia (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł zajęć: „co to jest zimno”. Dzieci będą obserwować powstanie sztucznego śniegu i mróz z gazu, sprawdzą kiedy woda zamarza natychmiast i usłyszą 'śpiewające metale’. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach,
  • Dnia 21 stycznia: W tym roku Przedszkole nie będzie zapraszać gości na uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Dzieci jednak będą pamiętać o swoich dziadkach i przygotują z nauczycielkami niespodziankę w postaci nagrania. Rodzice otrzymają nagranie na udostępnioną nam skrzynkę mailową.
  • Dnia 22 stycznia (piątek) odbędzie się KONCERT MUZYCZNY pt. „Pani Zima i skrzypce”. Będzie to muzyczna interaktywna audycja on-line podczas której Pani zima zaprosi dzieci do wspólnego śpiewania, przedstawi ciekawostki na temat skrzypiec. Dzieci też poznają tajemnicę 'magicznego śniegu’ i usłyszą utwór „Zima” Vivaldiego.
  • Dnia 28 stycznia (czwartek) odbędzie się BAL NOWOROCZNY – z podziałem na 4 osobne grupy. Obowiązują stroje karnawałowe. Sesja zdjęciowa odbędzie się przed balem o 8.20. W przedszkolu będzie możliwość wypożyczenia strojów karnawałowych do dnia 27 stycznia.
  • .