czas zamknięcia przedszkola 29.03-9.04.2021 i przedłużenie do 18 kwietnia

Posted on

W czasie zamknięcia przedszkola odbywa się edukacja zdalna:

wychowanie przedszkolne: codziennie nauczycielka przedszkola będzie się kontaktować na skrzynkę mailową podaną nam. W przypadku nieobecności nauczyciela, zajęcia będzie przeprowadzał inny nauczyciel w zastępstwie.

język angielski: lektorka będzie się z Państwem kontaktować na skrzynkę mailową. Formy zajęć: film edukacyjny nagrany przez lektorkę lub spotkanie on-line w aplikacji TEAMS w małych grupach. Jeśli MY LITTLE SCHOOL nie zrealizuje zajęć – kwota za ten dzień zostanie odliczona od odpłatności.

zajęcia dodatkowe: w zależności od możliwości prowadzącego może to być film edukacyjny lub spotkanie on-line. Jeśli prowadzący nie zrealizuje zajęć – kwota za te zajęcia zostanie odliczona od odpłatności.

kontakt z nauczycielami:
Beata Hallmann b.hallmann@p64.edu.gdansk.pl , tel. 513-715-558
mrs Karolina „My Little School” k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl
Gr. I pani Jola j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl
Gr. II pani Marzenka m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl  oraz pani Monika m.bielecka@p64.edu.gdansk.pl
Gr. III pani Dorotka d.krefta@p64.edu.gdansk.pl  oraz pani Hania h.morusiewicz@p64.edu.gdansk.pl
Gr. IV pani Ewa e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl oraz pani Agnieszka a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl

Przedszkole też działa stacjonarnie w godzinach 7.00-17.00 dla: dzieci medyków, służb mundurowych i zakładów realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,

pobierz: wniosek dla rodzica

Ostatnie opinie SANEPIDU dotyczące zawieszenia zajęć w związku z wystąpieniem w przedszkolu zakażenia:
opinia z dnia 30.03.2021 dla dzieci z gr. II
opinia z dnia 2.04.2021 dla dzieci z gr. I, III oraz 'medyków”
opinia z dnia 3.04.2021 przedłużenie kwarantanny dla dzieci z gr. II