listopad 2022

• Dnia 4 listopada (piątek)  odbędą się URODZINY KRÓLICZKA i URODZINY SOWY – w grupie II i IV będzie święto.
  • Dnia 9 listopada (środa)  będziemy obchodzić DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI. Prosimy, aby dzieci były ubrane na galowo.
  • Dnia 10 listopada (czwartek) w grupie II, III i IV odbędą się warsztaty „Majsterkowanie” poprowadzone przez fundację „Sport i zabawa”.
  • Dnia 15 listopada (wtorek) dzieci z grupy IV idą na hipodrom w Sopocie, by spotkać się z panią Katarzyną – mamą Hani, która zaprasza dzieci na przygodę z koniem.
  • Dnia 16 listopada (środa)o godz. 9.00 odbędzie się uroczyste PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA dla dzieci z grupy „KANGURKÓW” – serdecznie zapraszamy rodziców na tę uroczystość.
  • Dnia 17 listopada (czwartek) już o godz. 8.30 TEATR QUFER wystąpi z przedstawieniem „Królewna Śnieżka”
  • Dnia 18 listopada (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”; tytuł spotkania: „soczewka i bakteria”; dzieci dowiedzą się co to jest bakteria; zobaczą jak porusza się światło soczewki i  sprawdzą czym różni się światło rozproszone od światła skupionego. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
  • Dnia 21 listopada (poniedziałek) odbędzie się w naszym przedszkolu DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI.
  • Dnia 22 listopada (wtorek) odbędą się URODZINY KANGURKA – w grupie I będzie święto.
  • Dnia 25 listopada (piątek) odbędzie się KONCERT MUZYCZNY, który poprowadzi pani Barbara Żurowska-Sutt; tytuł koncertu „Jesienny szlak koncertowy”; wystąpi muzyk, który będzie prezentował dzieciom puzon. Proszę, aby dzieci były elegancko ubrane.