kwiecień 2023

Posted on
  • Witamy wszystkie dzieci, które zostały zakwalifikowane do naszego przedszkola na rok szkolny 2023/2024. Więcej informacji w zakładce 'rekrutacja do przedszkola’
  • Dnia 13 kwietnia (czwartek) TEATR „LOKOMOTYWA” zaprasza dzieci na przedstawienie pt. „Bajka o Jasiu i Małgosi”
  • Dnia 14 kwietnia (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”; tytuł spotkania: 'elektrostatyka’. Dzieci dowiedzą jak można gromadzić ładunki elektryczne; zobaczą jak zbudowana jest bateria; zaobserwują pole elektryczne i wyładowania elektrostatyczne; przekonają się jak groźna może być burza; mamy nadzieję, że w domu dzieci podzielą się z rodzicami wiadomościami i wrażeniami z zajęć;
  • W dniach 17 – 21 kwietnia nauczycielki organizują 'TYDZIEŃ O GDAŃSKU’; dzieci poznają zabytki Starego Gdańska i usłyszą legendy;
  • Dnia 20 kwietnia (czwartek) dzieci wyjeżdżają NA WYCIECZKĘ na Gdańską Starówkę, by przejść się DROGĄ KRÓLEWSKĄ i rozpoznawać napotkane zabytki; śniadanie dla grupy I i II o godz. 7.30, wyjazd 8.15; dla grupy III i IV śniadanie o zwykłej porze i wyjazd ok. 9.00;
  • Dnia 27 kwietnia (czwartek) dzieci obejrzą przedstawienie pt. „Smerfy” w wykonaniu rodziców z naszego przedszkola spotykających się od marca w ramach cyklu „Rodzice-dzieciom”;
  • .
  • .