Listopad 2016

Dnia 3 listopada (czwartek) dzieci wysłuchają KONCERTU MUZYCZNEGO pt. „Bajeczne opowieści” prowadzonego przez panią Barbarę Żurowską-Sutt. Dzieci wybiorą sie w muzyczną podróż: zajrzą do Brazylii, Meksyku, na Kubę, do Rosji i na Ukrainę. Ciekawych rytmów poszukają także w Polsce. Trąbka i kontrabas zabrzmią w różnych rytmach. Proszę, aby dzieci były ubrane na galowo

Dnia 4 listopada (piątek) dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.

Dnia 10 listopada (czwartek) TEATR QUFER z przedstawi TEATRZYK pt.”Baśnie Tysiąca i jednej nocy”

W dniach 21-25 listopada będzie w naszej placówce TYDZIEŃ ANGIELSKI. Zajęcia przygotują lektorki języka angielskiego i CEU „My School”

Zdjęcia do kalendarzy na 2017 rok dla dzieci wcześniej nieobecnych będą wykonywane dnia 29 listopada (wtorek)