Grudzień 2016

• Dnia 6 grudnia (wtorek) do przedszkola zawita MIKOŁAJ z workiem pełnym prezentów dla każdego dziecka.
  • Dnia 6 grudnia w godz. 14.30-16.30 odbędą się konsultacje z pracownikiem poradni psychologiczno-pedagogicznej
  • Dnia 8 grudnia (czwartek) dzieci jadą na wycieczkę do WIELKIEJ FABRYKI ELFÓW. na terenie wystawy Amber Expo dzieci odwiedzą 10 punktów z zabawami mikołajkowymi. WAŻNE: śniadanie dla gr. I i II o godz. 7.30, wyjazd o 8.00. Grupa III i IV będzie wyjeżdżać o godz. 8.50.
  • Dnia 9 grudnia (piątek) dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
  • Dnia 15 grudnia (czwartek) dzieci wysłuchają KONCERTU MUZYCZNEGO pt. „Kącik niespodzianek mikołajkowych” prowadzonego przez panią Barbarę Żurowską-Sutt. Będzie to wyjątkowy kącik – zmieszczą się w nim instrumenty perkusyjne – m.in. szalone bębny, irlandzkie flety, skrzypce. instrumenty zagrają melodie na Boże Narodzenie. Proszę, aby dzieci były ubrane na galowo
  • Dnia 16 grudnia (piątek) dzieci obejrzą TEATRZYK pt.”Koperek i Kminek w Betlejem””
  • ZAPRASZAMY RODZICÓW NA JASEŁKA: dnia 19 grudnia o 14.30 zapraszamy rodziców z gr. II i III, a dnia 20 grudnia o 14.30 zapraszamy rodziców z gr. I i IV. Jednocześnie informujemy, że babcie i dziadkowie będą mieli okazję zobaczyć przedstawienie w styczniu z okazji Ich święta.