listopad 2017

• Dnia 30 listopada (czwartek) dzieci obejrzą TEATRZYK pt. „Doktor Dolittle”  w wykonaniu aktorów teatru „Koperek i Kminek”
  • Dnia 24 listopada (piątek) dzieci z gr. II i III będą uczestniczyć w zajęciach pt. „Droga królewska” cz. II promujących Miasto Gdańsk
  • Dnia 23 listopada (czwartek) dzieci będą uczestniczyć w angielskim ŚWIĘCIE DZIĘKCZYNIENIA przygotowanym przez lektorki My School
  • Dnia 22 listopada (środa) dzieci będą miały wykonywane zdjęcia do kalendatzy na 2018 rok przez firmę FOTO-KAZIK – prosimy o kolorowe ubranie dzieci
  • Dnia 17 listopada (piątek) godz. 9.00 zapraszamy rodziców z gr. IV na zajęcia otwarte. Tego dnia odbędzie się PASOWANIE NA STARSZAKA. Rodzice wspólnie z dziećmi wezmą udział w zawodach i konkursach.
  • Dnia 16 listopada (czwartek) w grupie „Kangurki” odbędzie się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA dla najmłodszych dzieci
  • Dnia 16 listopada (czwartek) dzieci z gr. II i III będą uczestniczyć w zajęciach pt. „Droga królewska” cz. I promujących Miasto Gdańsk
  • Dnia 10 listopada (piątek) dzieci wysłuchają KONCERTU MUZYCZNEGO pt. „Czy muzyka jest potrzebna” prowadzonego przez panią Barbarę Żurowską-Sutt. Wystąpią artyści muzycy grający na instrumentach.
  • Dnia 3 listopada (piątek) dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.