grudzień 2017

Posted on
  • Dnia 21 grudnia (czwartek) o godz. 15.30 zapraszamy dzieci wraz z rodzicem na świąteczne kolędowanie z  Teatrem Koperek i Kminek oraz przedstawienie pt. KOPEREK I KMINEK W BETLEJEM. Ze względu na ograniczoną przestrzeń na holu, prosimy, aby do każdego dziecka przyszedł tylko jeden rodzic lub opiekun.
  • Dnia 20 grudnia (środa) odbędzie się w PRZEDSZKOLNA WIGILIA dla dzieci i personelu przedszkola. proszę, aby dzieci były odświętnie ubrane.
  • Dnia 15 grudnia (piątek) odbędzie się badanie dla dzieci z rocznika 2011 w Ośrodku Promocji Zdrowia. Zostały już wyznaczone konkretne godziny dla każdego dziecka – w przypadku rezygnacji bądź zmiany terminu proszę o kontakt bezpośrednio z Ośrodkiem.
  • Dnia 12 grudnia (wtorek) w sali grupy „Kangurki” odbędzie się FESTIWAL ŚWIATŁA – CHANUKKAN. Jest to święto obchodzone w Kanadzie, całość poprowadzi mrs Katalin.
  • Dnia 11 grudnia (poniedziałek) dla grupy „Króliczki” odbędzie się II część warsztatów pt. „Parki w Gdańsku”
  • Dnia 7 grudnia (czwartek) pani Basia Żurowska-Sutt poprowadzi koncert muzyczny pt. „Bardzo szczęśliwy Święty Mikołaj” w ramach koncertów z Bajnutkiem. Dzieci poznają dźwięk i budowę klarnetu i usłyszą słynne melodie z klarnetem w roli głównej.
  • Dnia 6 grudnia (środa) spodziewamy się odwiedzin Mikołaja. Mamy nadzieję, że każdy grzeczny przedszkolak otrzyma prezent, a mniej grzeczny … również otrzyma prezent.
  • Dnia 1 grudnia (piątek) dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.