styczeń 2018

Posted on
  • Dnia 26 stycznia (piątek) dzieci będą miały wykonywane zdjęcia przez firmę POPULARPRES – oferta mundialowa
  • Dnia 26 stycznia (piątek) dzieci wysłuchają KONCERTU MUZYCZNEGO pt. „Karnawał czeka” prowadzonego przez panią Barbarę Żurowską-Sutt. Wystąpią artyści muzycy, dzieci poznają brzmienie i wygląd kontrabasu.
  • Dnia 25 stycznia (czwartek) odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY. Każdy przedszkolak przychodzi w stroju karnawałowym, przed balem będą wykonywane zdjęcia. Firma z Brzeźna umożliwi wypożyczenie stroju na terenie przedszkola – należy zapisać się na przygotowana listę i odebrać strój dnia 24 stycznia
  • Dnia 17 i 18 stycznia (środa i czwartek) zapraszamy na uroczystość z okazji DNIA BABCI I DNIA DZIADKA. Dla gr. I dnia 18.01 godz. 14.30;… dla gr. II dnia 17.01 godz. 15.15;… dla gr. III dnia 18.01 godz. 15.00;… dla gr. IV dnia 17.01 godz. 14.30. Serdecznie zapraszamy babcie i dziadków naszych przedszkolaków.
  • Dnia 12 stycznia (piątek) mama Hani z Króliczków zorganizuje w grupie II i IV zajęcia KARNAWAŁOWE MALOWANIE
  • Dnia 12 stycznia (piątek) dzieci z gr. III będą uczestniczyć w II cz. warsztatów stoczniowych organizowanych przez Gdańską Akademię Przedszkolaka
  • Dnia 5 stycznia (piątek) dzieci z gr. III będą uczestniczyć w I cz. warsztatów stoczniowych organizowanych przez Gdańską Akademię Przedszkolaka
  • Dnia 5 stycznia (piątek) dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.