czerwiec 2018

Posted on

 

 • Dnia 21 czerwca (czwartek) w gronie koleżanek i kolegów oraz nauczycieli uroczyście pożegnamy dzieci, które odchodzą z przedszkola do zerówki szkolnej.
 • Dnia 20 czerwca (środa) o godz. 15.00 odbędzie się UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU i POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA dla dzieci z najstarszej grupy „SOWY”. W programie: polonez w wykonaniu 7-letnich absolwentów, ostatnie występy dzieci, wręczenie upominków dla odchodzących, pożegnania, nominacje … oraz spotkanie przy kawie. 
 • Dnia 18 czerwca (poniedziałek) odbędzie się TURNIEJ „MAŁE JUDO”. W turnieju wezmą udział dzieci, które uczęszczały na zajęcia judo w naszym przedszkolu.Pod okiem trenera Andrzeja Rybaka rozegrają zawody. Na najlepszych czekają dyplomy i medale.
 • Dnia 15 czerwca (piątek) odbędzie się TURNIEJ SZACHOWY. W turnieju wezmą udział dzieci, które uczęszczały na zajęcia gry w szachy w naszym przedszkolu. Każdy szachista rozegra po kilka partii z zegarem szachowym, a sędziować będzie instruktorka szachów – pani Anna Mrozińska. Na najlepszych czekają dyplomy i medale.
 • Dnia 14 czerwca (czwartek) o godz. 9.00 ZAPRASZAMY RODZICÓW Z GRUPY II na teatrzyk pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu dzieci. Przedstawienie będzie w języku angielskim. Reżyserem przedstawienia jest mrs Karolina.
 • Dnia 12 czerwca (wtorek) o godz. 8.45 ZAPRASZAMY RODZICÓW Z GRUPY IV na musical w wykonaniu pt. „Na morza dnie”. Dzieci przygotowywały się do występu cały rok podczas warsztatów musicalowych. Autorem i reżyserem przedstawienia jest pani Anna Krasoń z Akademii Tańca i Animacji „Just Dance”.
 • Dnia 11 czerwca (poniedziałek) dzieci z grupy IV zapraszają swoje koleżanki i kolegów z młodszych grup na wyjątkowe przedstawienie: musical pt. „Na morza dnie”. Autorem i reżyserem przedstawienia jest pani Anna Krasoń z Akademii Tańca i Animacji „Just Dance”.
 • Dnia 8 czerwca (piątek) odbędzie się w naszym przedszkolu DZIEŃ KROPKI. Dzieci będą miały do wykonania kropkowane zadania w sali i na placu zabaw. Bardzo prosimy, aby w miarę możliwości dzieci miały ubranie w kropki.
 • Dnia 8 czerwca (piątek) odbędą się zajęcia z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach,
 • Dnia 7 czerwca (czwartek) pani Paulina poprowadzi taniec ZUMBA dla wszystkich dzieci- szykuje się niezła zabawa !!!
 • Dnia 6 czerwca (środa) dzieci jadą autokarem wraz z firmą turystyczną SUPERWYCIECZKI.PL na CAŁODNIOWĄ WYCIECZKĘ. Odwiedzimy Park Ewolucji w Sławutówku i Strusią Farmę w Kniewie. W czas wycieczki dzieci zjedzą obiad przywieziony z przedszkola wraz z degustacją jaja strusiego. Ważne: śniadanie dla wszystkich będzie o godz. 7.30, wyjazd o godz. 8.10, powrót ok godz. 15.30-16.00. Prosimy, aby: dzieci miały nakrycie głowy, nie zabierały plecaczków, były ubrane ‘na cebulkę’, w razie potrzeby miały kurtki na deszcz i odpowiednie obuwie. Prosimy, by zgłaszać nauczycielce dzieci z problemami lokomocyjnymi.
 • Dnia 5 czerwca (wtorek) dzieci obejrzą teatrzyk pt. „Przygoda niegrzecznej żabki”. Tym razem niespodzianka: z okazji Dnia Dziecka aktorami będą panie pracujące w przedszkolu, w ramach cyklu NAUCZYCIELE-DZIECIOM.
 • Dnia 4 czerwca (poniedziałek) dzieci idą na WYCIECZKĘ NA PLAŻĘ. Tam dzieci będą bawić się w piasku i budować wielkie budowle. Proszę, aby każde dziecko przyniosło swoją łopatkę do piasku. Nakrycie głowy: koniecznie.