wakacje

Posted on

Tak jest świat urządzony, że po nocy przychodzi dzień, po burzy powraca spokój, a po pracy każdemu należy się zasłużony odpoczynek. Rok szkolny 2017/2018, czas wspólnej zabawy przedszkolnej, pracy nauczycieli i rodziców właśnie dobiegł końca, więc teraz pora na wytchnienie. Z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji składamy wszystkim Szanownym Rodzicom i Drogim Dzieciom serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę i szczere życzenia udanego wypoczynku. Życzymy dobrego zdrowia i niczym nie zmąconej radości, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód.

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy przedszkola

 

  • WAKACJE W NASZYM PRZEDSZKOLU: przypominamy, że przedszkole w wakacje czynnie jest od 2 do 20 lipca 2018 i zapraszamy  tylko dzieci wcześniej zapisane na dyżur wakacyjny.