luty 2019

Posted on
  • Dnia 1 lutego (piątek) obchodzimy „Biały Dzień” w ramach naszego przedszkolnego programu „Świat kolorem malowany”. Proszę, aby dzieci w miarę możliwości miały na sobie ubrania koloru białego. Odbędą się konkursy i zabawy dla całego przedszkola związane z kolorem białym i zimą, kuchnia serwować będzie posiłki, gdzie dominującym kolorem będzie biały,
  • Dnia 7 lutego (czwartek) dzieci obejrzą TEATRZYK pt. „O dobrym Serungalu”
  • Dnia 8 lutego (piątek) dzieci wysłuchają KONCERTU MUZYCZNEGO pt. „Śmieje się i tańczy cały świat” prowadzonego przez panią Barbarę Żurowską-Sutt. Proszę, aby dzieci były ubrane odświętnie,
  • Dnia 15 lutego (piątek) w gr. II, III i IV odbędą się zajęcia z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł spotkania: jajka, wapń i równowaga. Dzieci dowiedzą się jak chronić zęby, jak wapń rozpuszcza się w kwasach oraz będą eksperymentować szukając środka ciężkości.
  • Dnia 22 lutego będzie DZIEŃ BEZ ZABAWEK. Dzieci wykonają sobie własne zabawki z kartonów, butelek i innych przedmiotów, które zgromadzimy. Efekty pracy będzie można oglądać na holu.
  • W dniach 28.02-1.03  obchodzimy w naszym przedszkolu TYDZIEŃ ANGIELSKI. Przewidujemy we wszystkich grupach anglojęzycznych mnóstwo dobrej zabawy, Wielki Konkurs polsko-angielski i sporo wiadomości o krajach anglojęzycznych,
  • .