październik 2019

• Dnia 3 października (czwartek) firma MAGIC SCHOW.PL przedstawi dzieciom pokaz iluzji
  • Dnia 4 października (piątek) w gr. II, III i IV odbędą się zajęcia z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł zajęć: 'co to jest gaz i jak się pali’. Dzieci dowiedzą się jak można wyprodukować dwutlenek węgla. Dowiedzą się jak działa ciśnienie i co to są półkule magdeburskie.
  • Dnia 9 października (środa) dzieci z grupy TYGRYSKI idą do biblioteki na zajęcia edukacyjne.
  • Dnia 10 października (czwartek) odbędzie się KONCERT MUZYCZNY pt. „Dźwięki w rurki pochowane”, Dzieci usłyszą utwory na trąbkę, saksofon i oczywiście muzyce towarzyszyć będzie pianino.
  • Dnia 10 października (czwartek) obchodzić będziemy w przedszkolu DZIEŃ DRZEWA. z tej okazji odbędą się konkursy na placu zabaw.
  • Dnia 14 października (poniedziałek) dzieci z grupy III zapraszają wszystkich pracowników przedszkola na skecz z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  • Dnia 17 października (czwartek) wszystkie dzieci z przedszkola jadą autokarem do Multikina na widowisko teatralne pt. Przygody wilka i zająca” w wykonaniu TEATRU WROCŁAWSKIEGO. WAŻNE:  dla grupy III i IV śniadanie o godz. 7.45, dla grupy I i II śniadanie o zwykłej porze.
  • Dnia 18 października (piątek) będzie wielkie święto w naszym przedszkolu: nasz Kubuś Puchatek” obchodzi urodziny. Wszystkie dzieci są na tę uroczystość zaproszone. Kubuś Puchatek będzie na dzieci czekał, więc dobrze by wyglądało, aby każde dziecko wykonało dla niego prezent-laurkę.
  • Dnia 24 października (czwartek) dzieci z grupy I będą obchodzić urodziny swojego bohatera grupy – Kangurka
  • Dnia 24 października (czwartek) dzieci z grupy II będą obchodzić urodziny swojego bohatera grupy – Króliczka
  • Dnia 24 października (czwartek) dzieci z grupy III będą obchodzić urodziny swojego bohatera grupy – Tygryska
  • Dnia 25 października (piątek) fotograf z firmy fotograficznej PRO-ART będzie wykonywał dzieciom zdjęcia do kalendarzy na 2020 rok