listopad 2019

Posted on
  • Dnia 6 listopada (środa) o godz. 9.30 w grupie „Kangurków’ odbędzie się uroczyste PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Na tę uroczystość serdecznie zapraszamy rodziców naszych 'maluszków’,
  • Dnia 8 listopada (piątek) odbędą się zajęcia z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń będą poznawać zjawiska otaczającego świata. Temat zajęć: jak zobaczyć niewidzialne bakterie? Dzieci zobaczą skoncentrowane i rozproszone światło, dowiedzą się czy można w warunkach przedszkolnych zrobić mikroskop. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach,
  • Dnia 8 listopada (piątek) o godz. 11.11 ŚWIĘTUJEMY NIEPODLEGŁĄ – uroczyste odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” przez całą społeczność przedszkolną na terenie osiedla (podwórko między blokami ul. Szyprów). Przedszkole bierze udział w ogłoszonej przez MEN akcji „Szkoła do hymnu” – zachęcamy rodziców, którzy w tym czasie nie pracują,  do wzięcia udziału w tym wydarzeniu,
  • Dnia 12 listopada (wtorek) ŚWIĘTUJEMY NIEPODLEGŁĄ – uroczystość przedszkolna z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości. Będziemy śpiewać piosenki, prezentować wykonanie zadań oraz podsumujemy wiedzę na temat naszej Ojczyzny. Prosimy, aby każde dziecko było ubrane na galowo.
  • Dnia 15 listopada (piątek) odbędzie się KONCERT MUZYCZNY prowadzony przez panią Barbarę Żurowską-Sutt pt. „Binokle pana Stanisława Moniuszki”,
  • Dnia 21 listopada (czwartek) dzieci obejrzą TEATRZYK pt. „Tak jest dobrze”  w wykonaniu aktorów Teatru „Conieco” z Białegostoku,
  • Dnia 21 listopada (czwartek)) dzieci z grupy IV wraz z panią Kamilą Posobkiewicz będą obchodzić trzecie urodziny BAJKOGRODU. Będą zajęcia plastyczne i wiele niespodzianek
  • Dnia 26 listopada (wtorek) dzieci z grupy III idą na wycieczkę do Parku Oliwskiego na zajęcia edukacyjne pt. „Dokarmiany zwierzęta Parku”,
  • Dnia 28 listopada (czwartek) dzieci będą brać udział w niezwykłym, pełnym ekspresji koncercie pt. Muzyka Świata. W czasie koncertu dzieci przeniosą się w różne zakątki świata – będą słuchać, medytować i grać na różnorodnych instrumentach,
  • .