styczeń 2020

Posted on
  • Dnia 3 stycznia (piątek) w grupie II, III i IV odbędą się zajęcia z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń będą poznawać zjawiska otaczającego świata. Temat zajęć: co to jest zimno? Dzieci zobaczą wolno poruszający się gaz, który stał się lodem, dowiedzą się o trzech stanach skupienia materii. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach,
  • Dnia 7 stycznia (wtorek po dniu wolnym 6 stycznia) odbędzie się BAL NOWOROCZNY, który poprowadzą aktorzy Teatru „Koperek i Kminek”. Obowiązują stroje karnawałowe. Sesja zdjęciowa odbędzie się przed balem o 8.20. W przedszkolu będzie możliwość wypożyczenia strojów karnawałowych do dnia 3 stycznia.
  • Dnia 16 stycznia (czwartek) w grupie III i grupie IV odbędą się warsztaty na temat higieny jamy ustnej, które poprowadzi higienistka stomatologiczna
  • ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA:
  • Dnia 29 stycznia (środa) grupa I „Kangurki” o godz. 14.30 a grupa III „Tygryski” o godz. 15.00
  • Dnia 30 stycznia (czwartek) grupa IV”Sowy” o godz. 14.30 a grupa II „Króliczki” o godz. 15.10
  • Dnia 31 stycznia (piątek) w grupie IV odbędą się warsztaty  kulinarne Matyldy. Pani Matylda (p. Anna Jędrzejewska) wraz z szalonym Panem Avocado będzie z dziećmi przyrządzać zdrowy posiłek.
  • W najbliższym czasie zostanie wprowadzony system elektronicznego naliczania czasu pobytu dziecka w przedszkolu. Więcej informacji na tablicy w przedszkolu. Dodatkowe karty można zamawiać poprzez link: http://karty.syntio.pl/przedszkole-64-gdansk