czas w domu 27-30 kwietnia 2020

P O N I E D Z I A Ł E K   27 KWIETNIA

• piosenki mrs Karoliny: I have a pet oraz  A ram sam sam
  • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
  • dzisiejszego dnia zapraszamy dzieci na teatrzyk – wiersze w wykonaniu aktorów Teatru MagMowcy – w zakładce GALERIA
  • zadania do wykonania: znajdź różnice 1 oraz znajdź różnice 2

• piosenki mrs Karoliny: House song oraz House vocabulary
  • zadania mrs Karoliny: The house
  • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
  • chwila rozrywki po teatrzyku: wyszukiwanka1 oraz wyszukiwanka2  oraz wyszukiwanka3 oraz wyszukiwanka4  oraz wyszukiwanka5 oraz wyszukiwanka6

• e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
  • mrs Katalin mówi: This week I would like to talk about the country and elements in the country
  • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
  • Po teatrzyku zapraszam dzieci do ćwiczeń: ćwiczenia grafomotoryczne oraz kolorowanka do wiersza oraz gra w statki

• e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
  • piosenka mrs Hani: Here is the Beehive oraz Letter O oraz Captain Seasalt letter O
  • pobierz zadania mrs Hani: letter O
  • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
  • dzisiejszego dnia zapraszamy dzieci na teatrzyki – wiersze w wykonaniu aktorów Teatru MagMowcy – w zakładce GALERIA
  • zadania dla dzieci: połącz oraz pokoloruj oraz dla rodzica zalety czytania książek

ZAJĘCIA DODATKOWE:

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE: kontynuacja terapii indywidualnej w tym tygodniu: dla dzieci o inicjałach MN; MG gr.III; NW oraz dla dzieci o inicjałach HW; ZU; RCR; JK; JK; TZ; MR; IŻ; MG gr. II;  JB; AB; MT oraz dla dzieci o inicjałach IP; MZ; oraz dla dzieci o inicjałach TG; JZM; DH; MB; WH; OM; NN; AD; EM; OW; JJ;  oraz dla dziecka o inicjałach FC

MUSICAL: jak podano 20 kwietnia 2020

SZACHY: jak podano 20 kwietnia 2020

W T O R E K   28 KWIETNIA

• piosenki mrs Karoliny:  I have a pet oraz  What do you hear
  • zajęcia pani Marzenki: film IPN Polak mały oraz poznaj symbole narodowe
  • zadania do wykonania: pokoloruj godło i flagę Polski

• e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
  • zadania mrs Karoliny: film Parts of the house oraz zagadki House1 oraz House2 oraz House3 oraz House4