czas w domu 4-8 maja 2020

Posted on

P O N I E D Z I A Ł E K   4 MAJA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: What do you hear oraz  A ram sam sam 
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • dzisiejszego dnia pani Jola i pani Iwonka w ramach przedszkolnego programu „Natura wokół nas – opowiadają o łące: zajęcia „Od pszczółki do miodu” oraz zajęcia „Łąka kwiatowa” oraz czekamy na prace konkursowe – proszę o scan pracy i wysłanie do nas mailem
 • zajęcia pani Marzenki: wiersz „Łąka” oraz połącz kropki

GRUPA II

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • dzisiejszego dnia pani Jola i pani Iwonka w ramach przedszkolnego programu „Natura wokół nas – opowiadają o łące: zajęcia „Od pszczółki do miodu” oraz zajęcia „Łąka kwiatowa” oraz czekamy na prace konkursowe – proszę o scan pracy i wysłanie do nas mailem
 • ćwiczenia gimnastyczne: lekcja 2
 • zadania pani Ewy: na stronie kolorowanki (poprawiony link)proszę aby dzieci wśród owadów na obrazkach znalazły pszczoły i je pokolorowały, pocieniowały, tak jak jest pokazane na filmie instrukcja cieniowania i kolorowania spróbujcie, a potem przyślijcie mi wasze prace. Bardzo proszę abyście na koniec rozwiązali quiz, który znajdziecie tam poniżej.

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenka mrs Hani: Letter S oraz Captain Seasalt letter S
 • pobierz zadania mrs Hani: letter S
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • dzisiejszego dnia pani Jola i pani Iwonka w ramach przedszkolnego programu „Natura wokół nas – opowiadają o łące: zajęcia „Od pszczółki do miodu” oraz zajęcia „Łąka kwiatowa” oraz czekamy na prace konkursowe – proszę o scan pracy i wysłanie do nas mailem
 • zadania dla dzieci: po wydrukowaniu obrazka pokoloruj go i dodaj otoczenie w/g własnego pomysłu: kolorowanka1 oraz kolorowanka2 oraz kolorowanka3 oraz kolorowanka4 oraz praca w podręczniku  str. 87 i 88

ZAJĘCIA DODATKOWE:

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE: kontynuacja terapii indywidualnej w tym tygodniu: dla dzieci o inicjałach MN; MG gr.III; NW oraz dla dzieci o inicjałach HW; ZU; RCR; JK; JK; TZ; MR; IŻ; MG gr. II;  JB; AB; MT oraz dla dzieci o inicjałach IP; MZ; oraz dla dzieci o inicjałach TG; JZM; DH; MB; WH; OM; NN; AD; EM; OW; JJ;  oraz dla dziecka o inicjałach FC

MUSICAL: jak podano 20 kwietnia 2020

SZACHY: jak podano 20 kwietnia 2020

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA:  wsparcie psychologiczne oraz przemoc

W T O R E K   5 MAJA

GRUPA I

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: How’s the weather? oraz Weather
 • zadania mrs Karoliny: Rain 
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Iwonki i.golowicz@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • pani Jola i pani Iwonka zachęcają do konkursu „Łąka kwiatowa” – czekamy na prace konkursowe – proszę o scan pracy i wysłanie do nas mailem

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • pani Jola i pani Iwonka zachęcają do konkursu „Łąka kwiatowa” – czekamy na prace konkursowe – proszę o scan pracy i wysłanie do nas mailem
 • zadania pani Ewy: film o robakach „Mieszkańcy łąki”  po obejrzeniu filmu postarajcie się wymienić  jak najwięcej owadów, robaków, które zamieszkują wiosenną łąkę oraz zabawy ruchowe – dzieci naśladują zwierzaki oraz pokolorujcie mazakami ślimaka

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenka mrs Hani: Letter T oraz Captain Seasalt letter T
 • pobierz zadania mrs Hani: film Feel the Sounds of Kenya oraz flag of Kenya oraz  flag of Poland oraz  letter T
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • pani Jola i pani Iwonka zachęcają do konkursu „Łąka kwiatowa” – czekamy na prace konkursowe – proszę o scan pracy i wysłanie do nas mailem
 • zadania dla dzieci: praca w podręczniku (książka nr 4)  str. 67, 68,69, 71, 72, 73.

Ś R O D A   6 MAJA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Hello, hello 
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: film o pszczołach oraz opowiadanie „Przygoda małej pszczółki” oraz plansza budowa pszczoły
 • zadania: praca plastyczna papierowe pszczółki
 • serdeczne życzenia urodzinowe dla Jagódki wraz z piosenką Happy BirthdayZnalezione obrazy dla zapytania: tort rysunki

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: How’s the weather today?
 • zadania mrs Karoliny: weather
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Iwonki i.golowicz@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Iwonki: film o pszczołach oraz piosenka „Pszczółka bzz” oraz ćwiczenia buzi i języka 
 • zadania: pokoloruj pszczółka

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Ewy: zagadka i nie tylko oraz Edvarg Grieg 'poranek’ – obejrzyjcie film, a potem odpowiedzcie na pytanie : Jakie rośliny i zwierzęta rozpoznałeś na filmie? oraz posłuchajcie wiosenny śpiew ptaków
 • dodatkowo od pani Joli: film o pszczołach
 • zadania: wyklej dziób i nogi bociana czerwonym papierem bocian

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenka mrs Hani: The bananas song oraz  Letter U oraz Captain Seasalt letter U
 • pobierz zadania mrs Hani: Playdoh mat – tangerines oraz  letter U
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Joli: film o pszczołach 
 • zadania dla dzieci: wykonaj pszczoła z szyszki oraz praca w podręczniku (książka nr 5)  str. 9,10, 11, 12,13.

ZAPISY DO SZKOŁY MUZYCZNEJ DZIECI Z ROCZNIKA 2013: Szanowni Państwo. Informujemy, że trwa nabór do Sopockiej Szkoły Muzycznej I stopnia na rok szkolny 2020/2021. Szkoła nasza, prowadzona przez gminę Sopot, od ponad 70 lat umożliwia kształcenie gry na skrzypcach, fortepianie, wiolonczeli, gitarze, flecie, klarnecie i saksofonie. Zapraszamy wszystkich chętnych. Ze względu na sytuację epidemiologiczną zapisy kandydatów prowadzimy online. Więcej informacji w ulotce oraz na  stronie  http://sopockaszkolamuzyczna.pl/  oraz pod numerem 664 499 476, zapraszamy też na nasz facebook https://www.facebook.com/Sopocka-Szko%C5%82a-Muzyczna-446057115214/

C Z W A R T E K  7 MAJA

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • pobierz zadania mrs Katalin: wykonaj z plasteliny Playdoh tasks 
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Ewy: film co nam daje łąka oraz opowieść ruchowa z ćwiczeniami artykulacyjnymi  spacerek po łące 
 • zadania do wykonania: pokoloruj kredką, a kropki naklej plasteliną biedronka oraz pomaluj farbami żaba
 • dodatkowo od pani Joli i pani Iwonki z programu „Natura wokół nas”: film Jak pracują pszczoły oraz piosenki do słuchania: Pszczółka bzz oraz Taniec Mai + słowa piosenki

GRUPA IV

P I Ą T E K  8 MAJA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Farm Animals song 
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: poznaj kwiaty na łące 
 • zadania: pokoloruj do wyboru mniszek lekarski oraz mak oraz chaber oraz rumianek
 • dodatkowo od pani Joli i pani Iwonki z programu „Natura wokół nas”: film Z kamerą wśród pszczół 

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: What day is it? oraz vocabulary Hobbies and interests 
 • zadania mrs Karoliny: the weather is snowy oraz the weather is ranny
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Iwonki i.golowicz@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia od pani Joli i pani Iwonki z programu „Natura wokół nas”: film Z kamerą wśród pszczół 
 • zadania dla chętnych: film dodawanie

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Ewy: e-zagadki mieszkańcy łąki oraz zabawa relaksacyjna z rodzicem masażyki małe żabki oraz proszę nauczcie się słów piosenki i śpiewajcie „Bal na łące” 
 • zadania do wykonania: pomaluj kolorowymi farbami motyla, po wyschnięciu farby ozdób go dowolnie kuleczkami z kolorowej plasteliny motyl
 • dodatkowo od pani Joli i pani Iwonki z programu „Natura wokół nas”: film Z kamerą wśród pszczół 

GRUPA IV